Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki czas jest dla Was najbardziej optymalny na zaręczyny? Wiem, że składa się na to wiele czynników, bytowych, życiowych, stopień dotarcia w związku itp. ale po jakim czasie od początku związku najlepiej wg Was się zaręczyć?

#pytanie #zwiazki #zareczyny #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczyny

Po jakim czasie czas na zaręczyny

  • Rok 10.7% (17)
  • Dwa lata 13.8% (22)
  • Trzy lata 19.5% (31)
  • Więcej niż trzy lata 56.0% (89)

Oddanych głosów: 159

  • 21
@WenerycznaPrzygodaa: wiesz, to wszystko zalezy - tak jak napisales od wielu czynnikow. Jak macie zgodny kierunek w ktorym checie isc, potraficie wspolnie rozwiazywac problemy, nie ma nagminnych klotni o nic, albo fochow (bo to nie sposob rozwiązywania konfliktow) to i rok wystarczy. Moj Mirek mi sie wlasnie w 1 rocznice oswiadczyl, a teraz za kilkanascie dni (majac prawie 4lata stazu) bierzemy slub. A znow nasi przyjaciele sa razem ponad 3 lata
@WenerycznaPrzygodaa nie istnieje coś takiego. Ja żonie oświadczyłem się po 9 miesiącach i jesteśmy małżeństwem 10 rok. Znajomi byli ze sobą kilka lat w związku, później się zaręczyli i następnie ślub a po pół roku od zawarcia małżeństwa był rozwód. To wszystko zależy tylko i wyłącznie od ludzi. Jeśli czuje się, że to ta najbardziej odpowiednia osoba w życiu i uważa się, że zna się ją możliwie dobrze to i po kilku