Wpis z mikrobloga

Dwa zastrzeżenia:

- zeżarło mi prawie całą historię komentarzy,

- jeśli coś jest w grupie, do której nie należę, ale trafia na główną, powinienem móc to skomentować.
  • Odpowiedz
Z tego co widzę, nie można mieć na głównej jednocześnie znalezisk związanych z grupą oraz znalezisk "normalnych", czyli z dawnej grupy domyślnej. Niefajne to jest, bo w grupach aż tyle się nie dzieje, więc zapomina się klikać na ten checkbox, żeby zobaczyć co nowego w grupach. Przynajmniej ja tak mam, że jak zaznaczę checkbox "Grupy", to widzę tylko znaleziska z grup.
  • Odpowiedz
Ogólnie może być, ale 2 zastrzeżenia: ciągle mnie wylogowuje, i to w najmniej oczekiwanych momentach (np. piszę komentarz, próbuję wysłać, a tu zonk; albo jak próbuję coś wykopać, to nagle się okazuje że jestem wylogowana). Poza tym jeszcze dodałam komentarz, pokazały się 2 moje komentarze (dubel), usunęłam jeden i okazało się, że tak naprawdę był tylko 1, tylko z wykopem było coś nie halo.

A z tego na + to poprawiliście obsługę
  • Odpowiedz
generalnie, jak to sie dzieje, ze zaden nowy wykop mi sie nie pokazuje na glownej?! nie wierze, ze nikt nic nie dodaje i nie wykopuje.

@ryzy: ahahahhahahahaa! :)
  • Odpowiedz
Generalnie strasznie nawalone (żeby nie użyć brzydkiego słowa), lepiej bierzcie przykład z takiej strony jak google.com - z resztą po co ja to mówię? Dostanę co najwyżej pokrętne pijarowe uzasadnienie, bo admini wiedzą lepiej
  • Odpowiedz
@prostynick każde znalezisko z grup publicznych jest teraz też na "Wykop.pl" - zatem jeśli nie masz zaznaczonego checkboxa to również zobaczysz znaleziska z grup. Różnica jest taka, że z checkboxem zobaczysz tylko te z wybranych grup.
  • Odpowiedz