Wpis z mikrobloga

@PeterGosling
@Halbr Typ stawia się w roli naczelnego moralizatora narodowego wygłaszając płomienny monolog o Słowiku, a za chwilę liże sobie jaja z gościem, który sam spędził 700 godzin na telefonie z szefem mafii xD Jeszcze chwali się w swojej książce, że sam korzystał z jego "usług". W swoich programach bezkompromisowo ciągnie ludzi za język, ale tutaj nagle tematu, od którego aż huczy wszędzie dookoła, nie ma. Niech się liże po jajach z
@PeterGosling co jak co, ale Stano to lojalny dla kumpli jest. Gość dla kasy zrobi wiele, lecz ze swoimi ziomeczkami będzie trzymał do końca, choc moze na tym stracić. Grafomana Rudzkiego bronil i promował, za Pytonem i Czesiem też do końca był i jest. Czy jest za tym jakieś drugie dno to nie wiem, być może tak. Bez takiej wiedzy wychodzi Stano na przyjaciela, którego każdy chciałby chyba mieć.
Typ stawia się w roli naczelnego moralizatora narodowego wygłaszając płomienny monolog o Słowiku, a za chwilę liże sobie jaja z gościem, który sam spędził 700 godzin na telefonie z szefem mafii xD Jeszcze chwali się w swojej książce, że sam korzystał z jego "usług". W swoich programach bezkompromisowo ciągnie ludzi za język, ale tutaj nagle tematu, od którego aż huczy wszędzie dookoła, nie ma. Niech się liże po jajach z kim chce,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Halbr: w tym co napisał - nic. W tym że 1 z najbardziej znanych polskich dziennikarzy sportowych jest przyjacielem trenera zamieszanego w aferę korupcyjna i na chama go wybiela już trochę absurdu jest
w tym co napisał - nic. W tym że 1 z najbardziej znanych polskich dziennikarzy sportowych jest przyjacielem trenera zamieszanego w aferę korupcyjna i na chama go wybiela już trochę absurdu jest


@Czyjatoja Ale beka jest z wpisu na TT. Stąd pytam co w tym wpisie jest nie tak.
Dlatego dalej nie rozumiem, co jest nie tak w tym co napisał.

@Halbr: To, że normalny człowiek mający jakąś tam moralność w sobie, nie będzie bronił przestępcy choćby był jego ojcem czy bratem.
To nie przyjaźń - to współudział i bycie takim samym ludzkim śmieciem jak broniony.
@frems No to co to ma do wpisu, który nawet podaje, że jako dziennikarz Stanowski pewnie na tym straci.
Jesteś kolejną osobą, która wyjaśnia mi co Stanowski robi nie tak, gdy ja zapytałem co nie tak napisał autor twitta.
@Halbr Autor po prostu jego dupolizem, co widać gołym okiem po durnych tekstach skierowanych w stronę krytyków, że ich "boli", że nie rozumieją słowa "przyjaźń" i im współczuje xD Otóż można rozumieć słowo "przyjaźń" i jednocześnie nie organizować programów mających na celu wybielanie tego gada. Można się po prostu odciąć i się nie mieszać i nie powinno to wielkiego "przyjaciela" urazić.