Wpis z mikrobloga

Moja ulubiona opinia na GoWork, polecam. Tutaj fragment, który mnie najbardziej rozwala:

Bardzo lubię hindusów, uwielbiam ich curry, są w tym nieziemscy. Jeśli chodzi o zdolności techniczne, to radzą sobie trochę gorzej, ale EY GDS dba o to, by szanse wyrównywać - i to nawet takim, którzy kompletnie nie kąsają fabuły, np. nie rozumieją, jak działa logika boolowska, nie mówiąc o bardziej skomplikowanych zagadnieniach. Czy tego chcemy, czy nie, w każdym zespole musi być trochę takich hindusów (czasem jest to znaczna większość) i nawet jeśli do niczego się nie nadają, to nie można o tym nikomu mówić, jest to niepolityczne. Mniej doświadczona osoba mogłaby pomyśleć, że takie rozwiązanie jest groźne dla projektu, ale ja wyrobiłem sobie świetny model współpracy - wymyślam moim hindusom zadania, które są zupełnie niepotrzebne i jak je skończą, to nawet nie muszę tracić czasu na sprawdzanie, czy zrobili je dobrze (spoiler alert: zwykle i tak robią je źle). Dłubią więc sobie przy nich nie przeszkadzając nikomu, a managamentowi raportuję, że są mega wartościowi. Jak to się mówi: win-win.


https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1018245?review=5ace9efd-384e-4b44-8d26-6c73149df00c

#programista15k #programowanie