Wpis z mikrobloga

Jezu jak skisłem XD
Dzwoni do mnie klient i pyta czy jest szansa, aby jego kredyt wypłacił się przed 1 lipca, żeby załapał się na wakacje kredytowe (wniosek złożony w zeszłym tygodniu, więc nawet w normalnym trybie szanse niewielkie).
No i mu mówię, że teraz banki sabotują trochę procesy i na siłę przeciągają decyzje na lipiec, żeby nie musieć później finansować tych wakacji kredytowych i nawet jakbyśmy złożyli wnioski miesiąc wcześniej to cytując Mariusza Pudzianowskiego "nic by to nie dało".
A klient:
- nawet jakby był drugi w kulach?
- nie dałoby to nic

Dawno tak nie parsknąłem XDDDD

#heheszki #pudzian #kredyt #kredythipoteczny #nieruchomosci

  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kokomo: zdecydowanie nikt by nie chciał mieć specjalisty od kredytów który na portalu ze śmiesznymi obrazkami jakim jest wykop nadużywa ,,xd" ile ty masz lat? zdegraduj się typie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nugd: @almighty_sosa: jak sie rzucili spermiarze do tlumaczenia loszce loszuni pieknej pachnacej zagubionej, gdy tymczasem link jest w poscie OPa xD

@dziadolek1: deczko świat wykopu mózg wam wyżarł :). Sam nie wiedziałem o co chodzi z tymi kulami. Oczywiście uruchomiłem link podrzucony przez opa ale zaraz go wyłączyłem bo myślałem, że odnośnie filmik odnosi się tylko do nic by nie dało/nie dało by nic a sprawa
  • Odpowiedz