Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#psychiatria #psychologia #psychoterapia #depresja #ssri #snri #zaburzeniakekowe
Żył sobie chłop całe życie z zaburzeniami lękowymi, dającymi efekt jako prokrastynacja. Poczuł się jednak gorzej psychicznie, bo praca, bo studia, bo różowa i poszedł do hehe lekarza #psychiatra. Diagnoza na podstawie wywiadu #depresja i #zaburzenialekowe i dajemy cukierki #snri po 8 tygodniach na cukierkach #depresja #!$%@?ła w kosmos, więc zmieniamy cukierki na #ndri które nic nie dały, ale też (całe szczęście) nic nie zabrały. Frustracja mocno, bo zespół odstawienny również mocno, kilka sugestii/propozycji dla magika, kolejna zmiana na #spari i zalecenie badania krwi (po sugestii) + wziąłem historie choroby dla terapeuty. Szok i niedowierzanie, nie słuchał mnie! Po kilku dniach uboki mocno niepokojące, więc sam odstawiłem kolejne cukierki. Czas leciał, stan psychiczny bez leków się poprawiał, nawet uwzględniając zespół odstawienny. Dostałem się w końcu na #psychoterapia #cbt sugestia terapeutki, że depresja to efekt leków i zalecenie zmiany magika celem potwierdzenia tych przy puszczeń.
Moja rady:
Nie opierajcie się na 1 diagnozie
Bierzcie dokumentację, żeby wiedzieć, czy jesteście słuchani
I zacznijcie od badań krwi, moczu, stolca czy czego tam dusza zapragnie, aby mieć pewnosc, że to zaburzenie psychiczne.

PS. to nie jest porada medyczna, chciałem tylko coś z siebie wyrzucić.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b1702ed08886b56a812d9f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
AfrykańskiHultaj: Opisałeś w zasadzie mój przypadek tylko ja rozpocząłem od diagnozy ADHD i później spróbowania paru leków. Niestety nie pomogły, a zaszkodziły bardzo. Po #ndri strasznie wegetowałem i miałem pogłębione stany depresyjne. To co mi bardzo pomaga to dieta. Wysłałem Ci wiadomość prywatną przez bo chętnie porozmawiałbym o tym wszystkim szerzej :)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
OP zgubił kod: AfrykańskiHultaj, niestety nie będę w stanie odczytać wiadomości, gdyż nie spodziewałem się, że ktoś odezwie się bezpośrednio i nie zachowałem kodu. Gdybyś miał jakieś pytania i nie bał się ich zadać publicznie z anonimowych, to chętnie odpowiem.
---

Zaakceptował: karmelkowa