Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 42
441 965 + 90 = 442 055

Zakup SPD był w planach już od jakiegoś czasu ale jak potem przyszło do wyboru butów (MTB/Szosa/2 Bolt/3Bolt) to człowiek zbierał się do tego i zbierał ...

Jak zawsze w sytuacji kiedy ciężko ocenić który wybór jest lepszy, spędziłem długie godziny przeglądając internety, odwiedziłem 3 różne sklepy pytając o opinie, dodałem wpis na mirko aby zapytać osób bardziej doświadczonych. Finalnie, decyzje podjąłem z powodu ..... względów estetycznych a cały rekonesans poszedł w #!$%@? :D Zawsze się powtarza aby iść za głosem serca tak więc człowiek po raz pierwszy wyłączył rozum i to zrobił, zobaczymy jak na tym wyjdę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pierwszy próby jazdy z SPD no i muszę przyznać, że różnica zauważalna, pomimo tego, że jeszcze pewnie moja technika nie jest odpowiednia i nie do końca jestem w stanie ich w pełni wykorzystać. Miejmy nadzieję, że to przyjdzie z czasem ^^

Niemniej, mimo, że wynik nie jakiś wybitny, to po raz pierwszy jestem z niego zadowolony. Człowiek wsiadł na rower bez świadomości na jakim tempie jest w stanie pocisnąć ten dystans, udało się troszkę nawet powyżej oczekiwań i w końcu, jest jakiś punkt odniesienia, "baza" na której dalej można budować :)

Dziękuję za rady w poprzednim wpisie, pomogły w spojrzeniu w stronę butów MTB :)

P.S Zamiana kasku snowboardowo/skateboardowego na coś bardziej aerodynamicznego też pewnie odegrało tutaj swoją role, a z pewnością uratowała mi karczycho na dosyć wietrznej trasie ^^

#rowerowyrownik #rower #szosa

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_16558297461pD3MrO0n1Gq4lVUjGHHqH.jpg
  • 6
@matryja: Dupy nie urywa, raczej tymczasowy epizod niż pobyt na dłużej. Jak człowiek nie zamierza się osiedlać i nie ma za wielu zobowiązań (dzieci, wymarzona praca itp.) to da się jeszcze skorzystać z plusów dodatnich omijają plusy ujemne ale w jakiejkolwiek innej sytuacji, te drugie dosyć mocno przekreślają to miejsce z mojej perspektywy.
@romek898: Oprócz tych klasyków to jeszcze ogólna mentalność nastawiona na zapierdziel bo przez to, że system bardzo różnicuje ludzi, to mega się jednak starasz aby być w tej górnej części a nie w tej dolnej. Wysokie podatki ale z których dosłownie nic nie ma i pomimo tego, że np San Francisco zgarnia w podatkach jakieś chore pieniądze to problemy jak bezdomność, syf, wskaźnik przestępczości są mega wysokie. Problem jest taki, że
@romek898: Oj to tylko namiastka tego co na ten temat mógłbym powiedzieć :D Jednak jest to w miarę dobra reprezentacja moich ogólnych myśli na ten temat. O absurdach systemu emerytalnego (jak używanie zdrowotnego konta oszczędnościowego jako konto maklerskie) albo o tym jak system jest nastawiony przeciwko ludziom którzy nie mieli aż tyle szczęścia w życiu (czy to poprzez koncepcję Credit Score która np w mojej sytuacji nie pozwoliła mi wziąć pożyczki