Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
Kasy samoobsługowe w #decathlon to ten poziom techniki na który jeszcze nie jestem gotowy i go nie rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wsadzam butelkę która nie ma żadnego kodu na zewnątrz, a kasa widzi że to butelka. Wsadzam torbę papierową z zakrytym kodem i kasa jakoś to skanuje.

Nie ogarniam jak to działa xD

#technologia #sklep #takbylo
Pobierz
źródło: comment_1655809212ilGnmffqOWxSftvvXjx1vu.jpg
  • 27
@gumpa_bobi: Ostatnio robiłem zakupy i korzystałem z tego dziadostwa, okazało się ze połowa produktów nie ma tego tagu i laska z obsługi szukała produktu na telefonie o ręcznie przepisywała kody produktu na ekranie xDDDDDD super technologia, straciłem 10 minut przy kasie
@Dolan: w ogóle decathlon to jest porażka pod tym kątem. Biorę kilka par spodenek do przymierzenia i już w przymierzalni nie pamiętam, które były które, a żadnych papierowych metek ani informacji praktycznie nie ma. Jak się ostatnio trafiła papierowa metka z ceną, to na skanerze laserowym produktu nie znalazło, a na koszyku cena inna niż na półce (ale produkt ten sam WTF). Nie mówię, same produkty są całkiem spoko, ale oznaczenia
@gumpa_bobi: technologia ma naście lat, ale od niedawna jest na tyle tania żeby dawać znacznik na każdy produkt. Gdyby decatlon miał np. apkę gdzie podpinasz swoją kartę i umieścił czytniki rfid na bramce przy wyjściu, to mógłbyś wyjść i pobrałby od ciebie płatność jak w żabkach.