Wpis z mikrobloga

Tym kretynom jakby w twarz powiedzieć, że we wszystkich wkrętach chodzi o nich to by dalej beczeli jak te dwa barany.
Zdesperowany, przegrany życiowo menel trudniący się #!$%@? na myjce w supermarkecie za urągająca zdrowemu człowiekowi pensję.
Dla własnej wygody dziecko do bidula oddali, #!$%@? to jest tak ochydne, że mi się rzygać chce, a zaćpana marychą kretynka myśli, że robi super kontent.
Szkoda czasu na to uniwersum. Kiedyś lubiłem ten meliniarski sznyt i spontan Tigera, a teraz jest zwykłym obłąkanym wykolejencem który potrzebuje silnych psychotropów i odcięcia od internetu i pewnych osób.
#bonzo
  • 18
@MajorParowa

@Creed-Bratton: przecież cię nie oglądam, to na #!$%@? sapiesz baranie. Więc pożytku było by z ciebie jakby matka znalazła czas na wyskrobane takiego parcha, bujaj wroty przygłupie udawać pseudointeligenta gdzie indziej, bo widzę że to twoje główne zajęcie. Kozak w necie #!$%@? i cfel w świecie.

Widzę że z Tobą nie ma pi³rdol³nia. Jesteś szczery do bólu
@MajorParowa: Tak właśnie wyobrażałem sobie kogoś, kto ogląda tych niedorozwojów :D Jesteś tak bardzo typowym konsumentem patologii, że powinni cię gdzieś pokazywać na wystawach. Nie tylko konsumentem zresztą, jak widać po wypowiedzi :) Powinni cię trzymać w jakimś rezerwacie razem z Bonzo, Magickalem i innymi patusami-podludźmi, którzy powinni być eliminowani ze wszelkich społeczeństw.
@Creed-Bratton: ja się znizylem do twojego poziomu żebyś dokładnie zrozumiał o co mi chodzi. Łazisz po patoforach i próbujesz kreować się na inteligenta którego to nie obchodzi. Twoje zdanie to mam w cewie patusie, wszyscy tu normalnie sobie kręcą bekę z Bonza i jedynym celem to jest usunięcie go z przestrzeni internetu dla jego własnego dobra.
Ja sobie właśnie tak wyobrażałem niedorozwoja który musi obskoczyc wszystkie tagi polskich poatouniversow i zamieścić
Ja sobie właśnie tak wyobrażałem niedorozwoja który musi obskoczyc wszystkie tagi polskich poatouniversow


@MajorParowa: Ale ty wiedz, że jak się przegląda każdą stronę na mirko po kolei, to zwyczajnie wcześniej czy później się trafia na posty dotyczące tych idiotów :D Nie szukałem tego gówna specjalnie, żeby napisać jakiemuś fanowi patusów, że jest upośledzony :D