Wpis z mikrobloga

@Czachaaa Ale wiesz że tak powstało każde krypto i niektóre te roadmapy się sprawdzają? Co masz w tych roadmapach że tak to cię śmieszy?

Trafienie na CMC/CG, NFT czy co?

@tomekwykopuje: Szczególnie plany tutejszych perełek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@I_am_the_liquor:
Niemożliwe że krypto to spekulacyjna ściema nie mająca fundamentów,
na pewno jakieś gówno kupiłeś serio,
jakieś scamy co ty gadasz złe kupiłeś
mówię Ci złe kupiłeś inne spróbuj ja ci
ja Ci załatwie inne nie da się realistycznie patrzeć na krypto
co ty gadasz inne musisz kupić bo różne są

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marekboss: Za gnoja bywałem na koncertach zip skład, zdarzało się zjarać z chłopakami i zagrać w piłkarzyki nawet.

Dzisiaj to hiphopolo, dla mnie po szołgeszeft fu nie ma co dalej słuchać, poszli w skrajność (sokół)
@I_am_the_liquor: Mniejsza z krypto. ONLYFANS XD już wolę, żeby stare baby kupowały garnki po 10k, bo jedyne co robią to niszczą swoje własne finanse, niż żeby banda spermiarzy płaciła grube hajsy laskom, bo te im wyślą kawałek cycka czy tchipy albo baseniary na twitchu xD Śmiejecie się z starych ludzi, a sami #!$%@? jesteście o rzędy długości gorsi, bo wasze działania prowadzą do prawdziwej szkody dla normalnych facetów. Przynajmniej w garnku
@I_am_the_liquor: ty ale ty wiesz, że dopóki nie sprzedasz, to nic nie straciłeś?

Ci ludzie są debilami bo po prostu jak kupili za 5000 i kurs spada do 4000 to już myślą, że stracili 1000 i wyciągają te 4000 żeby czasem nie spadło do 3000 xD

A za miesiąc Elon mówi "hokus pokus czary mary, słupki w góre, daj browary" i nagle z 4k rośnie do 10k. Wystarczy nie wypłacać po