Wpis z mikrobloga

@I_am_the_liquor: jeszcze czaję, że ktoś wie, że te wszystkie szity się do niczego nie nadają i kupuje to czysto spekulacyjnie, ale są ludzie, którzy kupują jakieś kryptowaluty i śledzą jakieś #!$%@? roadmapy i whitepapery bo im twórca na stronie z szablonu na wordpressa wkleił 3 zdjęcia randomowych Chińczyków w zakladce "Our team" i wymyślił, że ten coin będzie jakieś cuda robił xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Czachaaa: ale prawda jest tez taka, ze teraz się śmiejecie, teraz macie jaja. Jak coiny rosły, a ja uswiadamialem ludzi, ze to gigantyczna bania, to czułem się dosłownie jak parias, a wtedy 99% nasmiewajacych sie terax z coinow, to darła japę 'tu de mun'
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor Młode chłopy śmieją się z bab, które naiwnie #!$%@?ą się w niby żołnierzu z Tindera, a sami potrafią pół wypłaty wysłać lasce na Twitchu i sex kamerkach, żeby ta wykrzyczała ich śmieszny nick
  • Odpowiedz
albo kupują ciuchy w cenie x20 tylko dlatego bo jest to malutki napis znanej marki


@Canova: ten sam poziom ignorancji co "jak można kupować zegarek za 1000zł czy 100000zł skoro ten z kiosku za 15 ma te same funkcje xD
  • Odpowiedz
@Canova: ten sam poziom ignorancji co "jak można kupować zegarek za 1000zł czy 100000zł skoro ten z kiosku za 15 ma te same funkcje xD


@malinq: ale już między zegarkiem za 50k i za 500k nie ma zbytniej różnicy, przyznasz?
  • Odpowiedz
ale już między zegarkiem za 50k i za 500k nie ma zbytniej różnicy, przyznasz?


@Kolczaneiro: przyznam, że "zbytnia różnica" to pojęcie względne. Dla mnie nie ma różnicy czy zegarek automatyczny jest za 1k, 10k czy 100k ale są fanatycy i pasjonaci którzy takie różnice widzą i są dla nich istotne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@malinq: No bo ma takie same funkcje. To ludzie sami nadają przedmiotom wartość, a najlepsze są już wojenki i bicie konika do tego czyj zegarek kosztował więcej xD Ale spoko jak się nie ma żadnej innej wartości w życiu to można tak sobie pompować ego
  • Odpowiedz
najlepsze są już wojenki i bicie konika do tego czyj zegarek kosztował więcej


@Canova: urojenia biedakoidalne. iPhone jest pewnie tylko symbolem luksusu, bo dzwoni tak samo jak każdy inny telefon xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@malinq: kocham to implikowanie bycia biedakiem gdy ktoś nie podziela światopoglądu jakiegoś losowego oskarka z pędzlem xd jak ja mogę nie lubić tego co lubisz ty, toż to zbrodnia.
  • Odpowiedz