Wpis z mikrobloga

Normalna cena za ogródek działkowy? Wydawało mi się, że takie są za darmo ew za jakieś odstępne 5-10k


@stanley88: Hahahahahahaha, takie działki to min. kilkadziesiąt tysięcy, a jak z domkiem w dobrym stanie, min. 60 tys. albo więcej. W powyższym przypadku masz 3 działki połączone i z domkiem. Od siebie dodam, że jak już się na ROD zdecydujesz, to nie ma przebacz i musisz o nią dbać, bo taki jest regulamin.
@stanley88: @poison101: prawda, normalne ceny, za moją oferowali 200 albo 250k, a w 2020 placilem 70k xD

Mam do sprzedania piękny ogród składający się z trzech połączonych działek po 500~ m2


to musisz miec 3 właścicieli (cos mi mega nie pasowała ta powierzchnia)

3 Altanki:

- Duża dwupiętrowa altanka murowana z kuchnią, magazynkiem, osobnym pomieszczeniem na parterze oraz drugim na piętrze. Zewnętrzne lampy solarne. Dodatkowe zabezpieczenia przy oknach w postaci
ten domek na 99% nie jest legalny


@Rabusek: z tego co się orientuję, to żaden z murowanych domów na RODo nie jest legalny, a taki na 100% nie. Przymykają na to oko, ale faktycznie ciekawe na jak długo. Inna kwestia, że teraz można budować się bez pozwoleń, pytanie czy to nie otwiera furtki do legalizacji takich budynków (tzn. mniejszych).
Ps. Teściowie mają RODo, super działeczka, 20 minut spacerkiem i chociaż Warszawa,
z tego co się orientuję, to żaden z murowanych domów na RODo nie jest legalny, a taki na 100% nie.


@justypl: błąd, altana nie ma żadnych "obostrzeń" jeśli chodzi o forme - może być otwarta, zamknięta, drewniana, murowana. Inna sprawa że 90% jak nie więcej altan jest nielegalna (rozmiar, wysokość, odległość od działki, odprowadzenie do legalnego szamba z toalety). Ma mieć 35m^2 użytkowych, do 5m wysokości i mieć odpowiednią odległość od
Pobierz
źródło: comment_16557633516BZpqGD9TzoYhmlSaWvKwl.jpg
@Rabusek: No z tymi skrzynkami to niezła opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wymyśliłam nocleg w weekend z niebieskim (latem), tam toalety niby nie ma ale wszystko moim zdaniem do ogarnięcia, np. taka chemiczna. Bardziej chodziło mu o faktyczne bezpieczeństwo, bo ktoś się napatoczy, albo inna opcja np. przestraszę się myszy ;) Dzięki za sporo informacji. Skoro siedzisz w temacie, to zainteresuj się dofinansowaniami z UE na
Skoro siedzisz w temacie, to zainteresuj się dofinansowaniami z UE na rozwój ROD. Z miesiąc temu to ogłosili,


@justypl: już sie interesowałem - to tylko dla zarządów, a nasz jest taki do kitu że jak naprawiali nam drogę, to zrobili połowę, a drugie pół kazali kopać samemu XD Zostawiliśmy to jak jest, jak sie kolejne auta zakopią to zrobią sami