Wpis z mikrobloga

Mirki, jak wytłumaczyć ojcu, że nikt na ulicy nie będzie na mnie wytykał, wskazywał palcem i sekretnie się ze mnie śmiał, ponieważ noszę długie skarpetki (4cm ponad kostkę), a nie super krótkie, które są prawie niewidoczne, idealnie odsłaniające wszystkie potrzebne kości stopne i które są teraz w "modzie" (słowa ojca, nie moje). Za radą ojca powinienem zacząć przyglądać się stopą ludziom na ulicy, wtedy być może nauczę się co nosić a co nie. Proszę pochwalcie się swoim doświadczeniem w byciu wytykanym przez to, jakie skarpetki nosicie.
#kiciochpyta #modameska
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kremowkov: ja zawsze kisnę późną jesienią / wczesną zimą jak rano przy przymrozkach widać na przystankach te wszystkie modnisie i modnisi z gołymi kostkami "bo taka moda". Będzie reumatyzm na stare lata.
  • Odpowiedz
@bitcoholic: Nasi dziadkowie p----------i do szkoły w sandałach z koziej pały bez żadnych skarpet w 4 metrowych zaspach, a ty się boisz krótkie skarpetki założyć jak jest przymrozek. Te modnisie mają większa j---a niż ty.
  • Odpowiedz
Ja tam często noszę dwie różne, bo mi się nie chce szukać pasujących. Mama się śmieje, ale nie ma już nade mną władzy. Pozytyw dorosłości xd
  • Odpowiedz
@EjOnMaKontoNaWykopieXD: ciężko mi coś powiedzieć konkretnego bo nie wiem ile masz lat, gdzie pracujesz, co robisz i jak spędzasz czas. Ty to wiesz to szukaj o modzie męskiej, obejrzyj jak się ubierają inni, zobacz jakieś Instagramy bo tam ludzie wrzucają mnóstwo fotek zobacz co według ciebie dobrze wygląda a co kiepsko.
Ja styl wyrabiałem sobie przez długi czas- głównie ubierałem i ubieram się w ciucholandzie- dzisiaj umiem myśleć i patrzeć
  • Odpowiedz
@Kremowkov zależy od stylowki. Do niektórych długie skiety pasują nawet jak masz krótkie spodnie. Ale ja osobiście cały rok popylam w takich do kostki albo nawet krótszych xD wygodniejsze są. Co do gadania starego ja bym olał xD noś to w czym się czujesz komfortowo. J---c konwenanse.
  • Odpowiedz
@Kremowkov: Normalne skarpetki, te stupkowe to debilizm który z większością butów jest niewygodny. Swoja droga polecam skarpety bhp/robocze z alledrogo. Jak skarpeta kończy się na kostce czy zaraz nad nią to nikt nie daje o to j-----a, dziwne byłoby jakbyś miał takie do kolan. Starego nie słuchaj bo p------i jak stara baba, przede wszystkim ty musisz się dobrze czuć w tym co masz na sobie bo jak będziesz siedzial w-------y
  • Odpowiedz