Wpis z mikrobloga

Mirki, jak wytłumaczyć ojcu, że nikt na ulicy nie będzie na mnie wytykał, wskazywał palcem i sekretnie się ze mnie śmiał, ponieważ noszę długie skarpetki (4cm ponad kostkę), a nie super krótkie, które są prawie niewidoczne, idealnie odsłaniające wszystkie potrzebne kości stopne i które są teraz w "modzie" (słowa ojca, nie moje). Za radą ojca powinienem zacząć przyglądać się stopą ludziom na ulicy, wtedy być może nauczę się co nosić a co nie. Proszę pochwalcie się swoim doświadczeniem w byciu wytykanym przez to, jakie skarpetki nosicie.
#kiciochpyta #modameska
  • 71
  • Odpowiedz
Mirki, jak wytłumaczyć ojcu, że nikt na ulicy nie będzie na mnie wytykał, wskazywał palcem i sekretnie się ze mnie śmiał, ponieważ noszę długie skarpetki (4cm ponad kostkę)


@Kremowkov: tego się nie da wytłumaczyć bo dokładnie tak będzie
  • Odpowiedz
@Kremowkov: ziomeczku jeśli chce wyglądać dobrze i w jakimś sensie modnie to pooglądaj i poczytaj i tym. Długie skarpetki przy krótkich spodniach optycznie skracają Cię - jeśli masz ponad 175 cm to aż tak nie rzuca się w oczy. Krótkie tzw. stopki wyglądają bardziej estetycznie.
Możesz nawet nosić skarpetki do sandałów- przecież prawo tego nie zabrania ale lepiej wyglądają sandały bez na gołej stopie.
Czy lepiej się wygląda w koszulce o
  • Odpowiedz
@Kremowkov:

Za radą ojca powinienem zacząć przyglądać się stopą ludziom na ulicy,


Na miejscu ojca to raczej polecałbym przyglądać się kartkom słowniką.

A tak serio to #!$%@?ć. Ubieraj to co ci się podoba.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EjOnMaKontoNaWykopieXD: Bywa że są za krótkie, zawijają się i stopa obciera o buty. Z tego powodu też ich nie noszę

@tytjan17: Dlatego są różne rozmiary i się dobiera takie żeby pasowały.
Nigdy nie mialem takich problemów, nawet nie wiedziałem ze ktoś ma z tym problem.
  • Odpowiedz