Wpis z mikrobloga

Hej.
Czy są tu osoby które korzystały z dobrodziejstwa chirurgii plastycznych lub tez medycyny estetycznej w Tajlandii? Szukam od dawna kliniki która wykona zabieg powiększenia piersi i pupy oraz modelowania sylwetki. Trafiłam na klinikę https://www.masterpiecehospital.com która ma w miarę dobre opinie w internecie oraz cenowo jest na moja kieszeń łącznie z lotami i pobytem. Czy ktoś może mi polecić jakieś jeszcze sprawdzone kliniki w Tajlandii lub powiedzieć coś więcej o tej klinice co dałam linka. Z góry dziękuje za pomoc.


#tajlandia #medycyna #medycynaestetyczna #operacja #operacjeplastyczne #looksmaxing #rozowepaski #niebieskiepaski #teczowepaski #wychodzimyzprzegrywu #pytaniedoeksperta #pytanie
Pobierz
źródło: comment_1655655648YC6deFIXTJUPZehjDgHsUX.jpg
  • 12
@NaczelnyAgnostyk: Tak ale chce zrobić tak ze na 3 miesiące pojadę zrobię tam ciało plus sobie odpocznę w ramach wakacje plus myśle ze jak się zdecyduje to i operacje SSR zrobię nie chce tego w Polsce ani w Europie bo drogo
@Kicia69: @NaczelnyAgnostyk: Nie wiem jak z jakoscia zycia u tych zadowolonych, ale jak trafiaja nam kosmicznie spieprzone operacje z ropniami, przetokami i innymi cudami na kiju o których wykonaniu sie nam w cywilizowanym kraju nie śniło to czesto albo wlasnie z jakiejs turcji albo z innego kraju wschodniego gdzie cwaniaki pojechały się zoperować w warunkach trzeciego świata. Tam gdzie mają efekty w normalnej jakości i w ramach cywilizowanej medycyny nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaczelnyAgnostyk: medycyna estetyczna w Japonii? xD przecież top na świecie to jest Korea a nie Japonia. Tajlandia ma zdecydowanie lepsza prywatną służbę zdrowia niż Polska. Największe szpitale są notowane na giełdzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kicia69: koleżanka tajka mówi że to dobre miejsce. Miejsce że zdjecia to była tylko klinika ale ze względu na wzrost popularność zmienili się w szpital. Mówi że dobre miejsce, nie musisz się bac :D tnij fiutka xD
@Kicia69: odradzam Taj. Pupa najlepiej albo Turcja, Kolumbia. Piersi Turcja, chodz w Pl tez mozna tanio zrobic. Wiem bo Siora robila. Taj odpada, bo to totalna loteria, plus kijowe warunki klimatyczne do gojenia ran.