Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy modele i chady z tiktoka/instagrama na żywo też tak świetnie wyglądają? W ramach looksmaxingu nauczyłem się jak dobrze robić sobie zdjęcia i efekt jest zdumiewający. Na niektórych wyglądam jak model i to taki z high tier cechami (hollow cheeks, szeroka kanciasta szczęka, oczy łowcy, itp). Wszystko bez żadnych filtrów czy innego przerabiania, tylko z dobrym oświetleniem i pozą/mimiką. Natomiast gdy zrobię sobie losową fotkę, to wyglądam znacznie gorzej. Czy ktoś ma podobne doświadzenia? Uważacie, że takie zdjęcia nadają się na tindera? Różowa będzie bardzo zawiedziona? Z jednej strony nie wyglądam tak 24/7, ale z drugiej to nadal jestem 100% ja, bo nie ma żadnych cyfrowych polepszaczy, czego nie można powiedzieć o 90% zdjęć na wszystkich instagramach, tinderach, czy innych portalach.

#blackpill #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #tinder #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62af2118d08886b56a810057
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
DobryMirek: Na twoim miejscu nie dawałabym takiej fotki jako tej głównej. Można jedno takie zdjęcie wmieszać gdzieś pomiędzy pozostałe, odpowiadające rzeczywistości. Nie ma sensu dawać sobie tylko takich mega korzystnych, bo będzie rozczarowanie na żywo.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Laski też tak robią. Ja mam główne zdjęcie 10/10, gdzie wyglądam jak #!$%@? alwaro, a reszta zdjęć normalna. Z jednej strony kłamię, ale z drugiej i tak potem pokazuję jak normalnie wyglądam, a po pierwszy zdjęciu już się pojawia zainteresowanie, pierwsze dobre wrażenie jest najważniejsze. Nawet jak później zobaczy gorsze zdjęcia, to będzie miała lepsze zdanie, niż jakby były same zwykłe. Taka sztuczka psychologiczna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po co zakrzywiać rzeczywistość w takich apkach? Żeby sobie podbudować ego ilością par? Spotkanie w realu i tak zweryfikuje, więc szkoda czasu na pisanie, żeby później zaliczać nieudane randki, skoro taki rozstrzał wyglądu zdjęcia vs rzeczywistość
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania Wow odkryłeś jak działa fotografia i pozowanie, brawo!
Tak, ludzie na losowych fotkach wyglądają dużo mniej korzystnie niż na pozowanych. Tak, modele i modelki z insta na żywo tak nie wyglądają. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz