Wpis z mikrobloga

Przewiduje dolara za ponad 7pln

Jesteśmy w trakcie 4 rewolucji

Sadze, ze dolar rozwali system i wejdziemy w nowy-lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uważam, że teraz wszyscy w czasie kryzysu zaladuja się w złoto, bo będą chcieli uchronić swoje pieniądze w tych historycznych chwilach

Uważam, że Panowie u góry na to nie pozwolą..

Mamy kryzys, ale Kowalski za czasu kupił złoto i mimo wszystko ma się bardo dobrze i jakoś przetrwa te niedobre czasy

Uważam, że nie ma takiej opcji
(w takim układzie rząd traci możliwość władzy, nie musisz iść do nich po pomoc i nie wprowadza tego co już zaplanowali)

Ludzie który, kupili złoto w złych czasach będą musieli je wumieniać na produkty, rzeczy niezbędne do życia i w takim czasie, złoto w moim rozumieniu będzie kosztowało grosze
Ale z dniem jak tylko większość złota, znacznie znikać spod poduszki Kowalskiego i zostanie tyle co nic, to nagle złoto wbije ath, tylko co z tego jak już społeczeństwo większość wymienia je na koszty zycia i nie mogą na tym już zarobić

Także uważam, że rosnący dolar rozwalił giełdy i gospodarki
Każdy kraj ma dług w dolarach i jak dolar wzrośnie o połowę to tak samo wzrośnie dlug krajów, czyli o połowę, a wtedy się zacznie na grubo, jak się okaże, że nie moja ich spłacić, bo są niewypalcalni
Bo tu nawet nie chodzi o Stany
Jeśli takie np. Włochy maja dług w dolarach, ale wzięli go przykladowo z Niemieckiego banku, to w razie niewypłacalności dostaje się Niemcom

A, że na każdym konflikcie zarabiają Stany to jest im to na rękę
Jak to się stanie to witaj CBDS i pełna kontrola

#gielda #inwestycje #inflacja #banki #pieniadze
#ekonomia #finanse #polityka
  • 7
@Byku_of_wall_street: Wydaje mi się, że rozpoczęło się właśnie czyszczenie systemu finansowego pod wprowadzenie cyfrowego niewolnictwa w przyszłości. Frankowiczów i stoopkowiczów mają już pięknie uwiązanych. Oszczędzającym zdewaluują oszczędności poprzez inflację. A teraz biorą się za pozostałych. Rozpoczęli silny atak spekulacyjny na krypto, a kolejne do czyszczenia będą giełdy.
Zakazują pojazdów spalinowych (chyba że dla wybranych), aby uniemożliwić ucieczkę.
Wydaje mi się, że jedynym słusznym kierunkiem na przetrwanie będzie fizyczne złoto i życie