Wpis z mikrobloga

@Bananowy_Kochanek: chopie, przestań dawać mu atencję na kononowych tagach, tamtejsze dzbany są jeszcze gotowe go wskrzesić w imię beki. Taguj #axeliocontent i styknie, na #!$%@? go przedstawiasz młodemu pokoleniu? Zaprawdę przepowiadam ci, że igrasz z ogniem, jest realna szansa że dzięki twoim działaniom za 2-3 lata kucelio będzie ciągnął srogie hajsy ze strimów na których siedzi w kuchni i opowiada w kółko tych kilka swoich historyjek ze Szkolnej. Zastanów się co
@wesolyprzegryw: no wlasnie tu mnie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie powiesz, ze nie czekasz na srogie dramy z nim (chociazby ze slawkiem) bo motyw pieniezny zrobi swoje.

Masz racje ale no kurla tyle lat czekaliscie aby oberwal a jak jest okazja to olac to? Najgorsze, ze sie wybiela ale ludzie sami widza, ze cos z nim nie halo jest patrzac na jego zachowanie.

Za 2-3
@Jim2Lahey: szkoda tylko, ze musial wokol siebie gnoju narobic zamiast byc wtedy redaktorem.

Ja czekam ogolnie na dalsze te odpowiedzi typu konon go wyjasnia oraz czeczet. ,,Mleczny to gowno" oraz ,,macie stad #!$%@?" to dobra baza aby mu jak to na tagu mowia ,,ekipa mleczego_" pokazala miejsce w szeregu

Kolejna sprawa to aby podpadl olgierdano albo trul dupe dla barneya.

Od szkolnej sie zaczelo to i tam
No nie powiesz, ze nie czekasz na srogie dramy z nim (chociazby ze slawkiem) bo motyw pieniezny zrobi swoje.


@Bananowy_Kochanek: Oczywiście że na żadne dramy nie czekam, zwłaszcza z jakimiś patusami których nawet nie znam. Szanujmy się, Konon i Major to dwa indywidua o których ciężko nie wiedzieć, bo swego czasu byli non stop na głównej, ale jakaś ich poboczna ferajna to są dla mnie nieznane typy. W realu mnie nie
@wesolyprzegryw: a to teraz nakresliles o co kaman ale to powinien tu byc kurla FAQ o nim oraz jakis mikro regulamin i nie byloby zgrzytow miedzy mirasami.

Powiem Ci, ze za pozno juz jest aby zniknal z neta bo to nie te czasy (zaczelo sie to zanim tu sie pojawilem). Ja twierdze, ze tag powinien wyciagac jego hipokryzje, debilizmy aby to dotarlo dalej skad upadl ten GS, tak samo jezdzil bez