Wpis z mikrobloga

@MakrelGieldowy:
W Holandii pogoda odstrasza- jest ciemno, wieje i pada. Geografia nie każdemu się spodoba- jest płasko i nie ma lasów.
Poza tym rząd przykręca ze wszystkim śrubę obywatelom, Polska jest ostoją wolności w porównaniu do Holandii.
  • Odpowiedz
Polska jest ostoją wolności w porównaniu do Holandii


@Errad: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz
Przy 3 krotnej różnicy w zarobkach wolałbym pracować jednak tam gdzie płacą więcej i jest taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: ale gdzie widzisz 3-krotną różnicę w zarobkach u OPa? Bo ja widzę 500 EUR
  • Odpowiedz
@masterix: Przeczytaj dokładnie moje komentarz. Przeliczyłem zarobki Holenderskie żeby zrównać sile nabywcza pensji ;)

Kraje skandynawskie sa absurdalnie drogie. Bez naprawdę dobrej pensji nigdy bym tam nie pojechał a i tak wole raczkujący polski zamordyzm niz to co jest w tamtych krajach
  • Odpowiedz
W Holandii pogoda odstrasza- jest ciemno,


@Errad: No faktycznie ciemno, jak o 22 aktualnie zachodzi słońce, w Polsce wcześniej.

A pada, tak smao jak w Polsce. Wiatr może faktycznie silniejszy i częstszy.
  • Odpowiedz
No faktycznie ciemno, jak o 22 aktualnie zachodzi słońce, w Polsce wcześniej.


@tarushiba:
Tyle, że godzinę później wschodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Amsterdamie dzień jest dłuższy o dwie minuty niż w Warszawie, ale nie o to chodzi. W Holandii- a mieszkałem w Południowej Holandii i Południowej Limburgii- niebo jest niemal cały czas zachmurzone. Więcej słońca widziałem w Polsce przez dwa miesiące zimy niż w Holandii
  • Odpowiedz
@MEKORRO:
Ja wiem, że jak ktoś nie żył w Holandii albo mieszkał miesiąc i nie zdążył się zintegrować to wydaje mu się, że to przecież kraj wolności, ale poza tym, że można legalnie dokonać aborcji czy kupić zioło i trufle rząd dokręca obywatelom śrubę w każdej dziedzinie. Mógłbym wymieniać, a wymieniać ile przyziemnych rzeczy jest w Holandii zabronione, ale wiem, że i tak nie dotrze.
  • Odpowiedz