Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej, Mirasy. Za jakoś miesiąc jestem świadkiem na ślubie i się dzisiaj dowiedziałem od panny młodej że absolutnie muszę być w garniaku pod krawatem, no bo jak to świadek inaczej. Ja kompletnego garniaka nie mam i nie widzi mi się wydawać na nowy, bo ja w zadnej innej sytuacji go pewnie nigdy nie założę. Poza tym jak mam pod krawatem wytrzymać przy prawie 40 stopniach? No można niby zawsze wypożyczyć, ale planowałem być smart casual - coś jak na zdjęciu (oczywiście buty lepsze, ale też nie kuźwa lakierki)? Co sądzicie, zrobić po swojemu, czy jednak się zastosować i jej 'przykrości' nie robić? (Pan młody oczywiście ma to w pompie jak się ubiorę XD)

#wesele #slub #modameska

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62adad6ca7380d38f0c3179a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ej, Mirasy. Za jakoś miesiąc jestem...

źródło: comment_1655549804aujI3VSNj5gTUqSHVWAXbL.jpg

Pobierz
  • 6
Ja też bym miała w pompie. No może jedynie gdybyś przyszedł w dresie. Ale co mam powiedzieć, baby są jakie są, a zwłaszcza przy ślubach, będziesz ten najgorszy i będziesz miał to wypominane aż do ich rozwodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) może spróbuj jakiś kompromis typu niech Ci da do wetknięcia w klapę jakiegoś kwiatka, co byś się wyróżniał.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak bardzo nie chcesz kupować (choć każdy facet powinien mieć jeden garnitur na śluby, pogrzeby i inne oficjalne okazje) to możesz wypożyczyć za ułamek ceny.
W bawełnianej lub lnianej koszuli się nie zapocisz, krawat nie ma nic do tego, ale możesz ubrać muchę jak wolisz.
Co do butów to załóż przynajmniej jakieś skórzane i nie białe.