Wpis z mikrobloga

@dzoli coś polaczkowy rząd nie potrafi wyprowadzić takich przepisów budowlanych, żeby każdy mógł w miarę swobodnie mieszkać bez martwienia się, że jakiś dźwięk zaraz urazi sąsiada.


@JazzBlurr: Takie przepisy są. To że ktoś potem pruje sufit/podłogę i to niszczy to osobny temat
  • Odpowiedz
@dzoli: Dlatego tylko stare budownictwo, a nie nowe.


@piwakk: W starym jest jeszcze gorzej, skończcie z tymi legendami o ciszy w starym budownictwie. To #!$%@? prawda a masz takie wrażenie bo średnia wieku jest mega wysoka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzoli: Dlatego tylko stare budownictwo, a nie nowe.


@piwakk: W starym jest jeszcze gorzej, skończcie z tymi legendami o ciszy w starym budownictwie. To #!$%@? prawda a masz takie wrażenie bo średnia wieku jest mega wysoka

@kaaban: dokładnie, mieszkałam w mieszkaniu w blokach z lat 50' i sąsiadów z góry było słychać jak rozmawiają i grają w gierki na telefonie, teraz mieszkam w 10-letnim bloku i
  • Odpowiedz
@DarkZizi: jasne że tak, na pewno zapamiętała ta uwagę do końca życia, a ja szybciej zacząłem pracę i zarabianie pieniędzy ;)
@Qer: nie że niepotrzebni, po prostu osoba młoda, nie ma prawa zwrócić uwagi osobie starszej, szczególnie w szkole nauczycielowi. A tekst to poznałem wiele lat temu na forum elektroda peel gdzie też mi ktoś zwrócił na to uwagę,.ale było to ponad 15 lat temu ;)
  • Odpowiedz
pamiętam jak za czasów technikum zwróciłem uwagę nauczycielce od fizyki ()


.... gada coś tam na temat elektryki, prądu i naglę (jako jeden z całej klasy podnoszę rękę w górę!)

-slucham Piasz....ki - pyta nauczycielka ?

-kontakt to może sobie pani mieć z kolegą, chłopakiem czy tam mężem, to się nazywa "gniazdko sieciowe"...

-Aha, taki mądry jesteś to zapraszam do tablicy. Odpowiada nauczycielka
  • Odpowiedz
@kaaban: Do mama ma się tak że OP to mameja, robiąca bzdurne memy, i zapewne mieszkający z rodzicami i ledwo co po 18nastce. I jak można powiedzieć " tylko 1 kontakt". Tylko jeden kontakt to on może mieć z koleżanką przez Messenger'a. A nie w mieszkaniu na ścianie
  • Odpowiedz
@kaaban:

@justyna-

Co? Przecież to prawda. Wynajmuję od kilku lat mieszkania w Warszawie. Było ich już z 6 co najmniej. I jest zdecydowanie ciszej w starym. Ściany są wyraźnie grubsze i nawet jak ktoś wyżej puści muzykę, to niezbyt to słychać. A w nowszych TV słychać za ścianą.
  • Odpowiedz
@kaaban:


@justyna-

Co? Przecież to prawda. Wynajmuję od kilku lat mieszkania w Warszawie. Było ich już z 6 co najmniej. I jest zdecydowanie ciszej w starym. Ściany są wyraźnie grubsze i nawet jak ktoś wyżej puści muzykę, to niezbyt to słychać. A w nowszych TV słychać za ścianą.

@piwakk: A w ilu miejscach w starym budownictwie mieszkałeś z dziećmi dookola? Bo w nowym tak właśnie wygląda sąsiedztwo
  • Odpowiedz
@AstroBoy: lol Ciebie też dupa piecze, że komuś się zwróciło uwagę na poprawne słownictwo techniczne () rozumiem jakby tego mema zrobiła kobieta, ale widać że OP to przegryw, tak samo i Ty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: dupa Jasiu. Mieszkam w bloku z prlu na Ursynowie. Mogę walic ciężkie pierdy, głośna muzykę i tak czuje się jak lord niż w miasteczku wilanow
  • Odpowiedz