Wpis z mikrobloga

@Frasad: W zeszłym tygodniu byłam w kawiarni, dwie kawy + kawałek ciasta + panna cotta, wyszło prawie 90zl. Jestem w tej samej sytuacji. Wiele rzeczy trzyma mnie w Polsce, jestem bardzo związana z rodzina i nie wyobrażam sobie wyjechać, chociaż życie tutaj staje się coraz trudniejsze
@Natna213: Trzeba zapiąć pasy bo trzyma nas jazda bez trzymanki, ceny, stopy, rachunki, inflacja, opłaty itd. wyjebią w górę. Sky is the limit bo dla Polaka najważniejsze było by chłop za rękę nie mógł się złapać w miejscu publicznym niż własne dobre oraz dzieci czy wnuków.
@Frasad: Niestety tak to wyglada. Moja babcia również przerażona jest tym co się dzieje w kraju, jak wzrosły ceny itd, ale w kolejnych wyborach zapewne znów zagłosuje na PiS bo ośmiorniczki
Mam nadzieje że Polacy w końcu rusza leniwe dupy i pójdą zagłosować przeciwko tej antyludzkiej bandzie narodowych oprawców i katolickich fanatyków.


@Frasad: a co masz innego do wyboru? Tuska, kolejnego Petru vide Hołownia, Korwina czy PSL lub lewaków, którzy już rządzili - na tej scenie politycznej nie widzę nic konkretnego i na nikogo nie mam głosu do oddania. Gdyby chociaż Konfederacja się ogarnęła z tymi ruskimi zapędami, to bym zagłosował -