Wpis z mikrobloga

Mój post kieruje do Mirków co mają #kaszojad. Straciłem ojca jak miałem 10 lat i odkąd pojawił się mój syn to nadrabiam z nim zaległości. Cała tęsknota za moim ojcem jest wypełniana przez relacje z moim synem.

No i jadę z nim rowerem po takiej uliczce (on lvl 3.5), zatrzymał się, popatrzył na mnie i powiedział - tato, cieszę się, że jesteś.

Oczy mi się zeszklily, powiem Wam że to było wspaniale przeżycie i warto być rodzicem dla takich chwil. Ok, ok - koniec wywodów.

#rodzicielstwo #dzieci
  • 89
  • Odpowiedz
  • 4
@kocurowy raz powie, że kocha a raz, że nienawidzi zależy w którą stronę emocje polecą xd dzieci w tym wieku są bardzo emocjonalne i właściwie ja bym nie ufała tym emocjom za bardzo, bo za kilka sekund będą jakieś inne. Jednak mózg rodzica widzi tylko te 'dobre' inaczej nikt by nie miał dzieci.
  • Odpowiedz
Ale właśnie chce mu jakiś kupić taki standardowy ale nie rozeznalem tematu


@kocurowy: Jak zależy CI na wadze to minimum 1200 złota szykujesz. Do tego jak masz niskie dziecko to nie ma w sumie szans :P Ale chłopak, to pewnie jak dąb :P
Tabou, Woom, Kubikes a nawet Cube mają rowery dla maluchów.
  • Odpowiedz
@jamtojest2 <3 jeszcze nie przeżyłam tylko tak to sobie wyobrażam i tak straszę mojego niebieskiego jak mu się zdarza trochę rozczulić :P


@WielkiNos: co wy wiecie o wzruszach.
jeszcze jak chodziłem do podstawówki, to był tam taki mirek(w sensie Ja)xDDD i na Dzień Mamy każdy musiał ileś tam wersów wierszyka powiedzieć.
i jak mówiłem ten wierszyk, to zamiast mojej Mamy, rozpłakałem się ja. xD
jakiś #!$%@? ten wierszyk dostałem,
  • Odpowiedz
@kocurowy: Jak zależy CI na wadze to minimum 1200 złota szykujesz. Do tego jak masz niskie dziecko to nie ma w sumie szans :P Ale chłopak, to pewnie jak dąb :P Tabou, Woom, Kubikes a nawet Cube mają rowery dla maluchów.


@anonim1133 A te biegowe nie wpływają jakoś źle na bioderka? Teść naczytał się opinii ortopedów i teraz ciągle o tym truje.

Mój akurat jest wielki. W wieku niecałych
  • Odpowiedz
  • 2
@anonim1133 mój wygląda jak pięciolatek :D ale 1200 zł za mały rower, huh....

@WielkiNos ja właśnie słyszałem dobre rzeczy o biegowce, ogólnie młody podnosi nóżki do góry jak się rozpędzi więc myśle, że standardowy rowerek nie będzie jakaś przeszkodą.
  • Odpowiedz
wciskać ludziom na siłę antynatalizm( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: ja nikomu nic nie wciskam, sam może kiedyś będę miał dziecko ale przynajmniej wiem jak działa ludzka psychika i dlaczego je robię. A nie wmawiam sobie, że jestem wspaniałym dobrodusznym człowiekiem jak wy.
  • Odpowiedz
Nigdy nie chciałam i nie planowałam dzieci. Wpadka.


@WielkiNos: Jakbyś nie planowała to byś brała tabletki albo używała gumek, a tak prostym trikiem ściągasz z siebie całą odpowiedzialność i zwalasz na "przypadek" Typowe dla kobiety, ona nigdy nie jest winna, to wina faceta, otoczenia, przypadku, nie jej, ona nie chciała, nie planowała, to była wpadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale musisz sobie jakoś wytłumaczyć swój egoizm. My z moją kobietą nie planujemy dzieci więc używa tabletek, jakby podświadomie planowała to by mnie pewnie na kalendarzyk namawiała a potem "opsss
  • Odpowiedz
@To_The_Moon nie, nie będę się czuła wina, nie jego powstania. Nie byłam ani trochę nieodpowiedzialna i niczego źle nie zrobilam. Byłam bezpłodna. Mam bardzo duży stan zaawansowania choroby uniemożliwiającej praktycznie zajście w ciążę Przez wiele lat uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Lekarze powiedzieli, że nie mogę mieć dzieci i jak kiedykolwiek chcę mieć to tylko invitro. Nie chciałam, więc nie szłam.
  • Odpowiedz
@kocurowy: @WielkiNos: Nie mogę się doczekać tego, o czym piszecie :) Dzisiaj pierwszy raz mój syn wszedł na kitchen-helper i szczerze przytulił mnie od tyłu, gdy ja byłem w pracy. Magia. Nawet zrobiłem zdjęcie na pamiątkę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mam znajomą której lekarze mówili to samo, ona była dość "rozrywkowa" ruchała się na imprezach co tydzień z innym typem, aż w końcu wpadła z 5 lat młodszym od siebie. Laska niby wzięła z nim ślub ale dalej szaleje na boku bo taka jej natura. Biedne ich dziecko, ciężko się patrzy jak niewinna istota cierpi.

Tego właśnie nie lubię w ludziach co robią sobie dzieci, te dzieci później często
  • Odpowiedz
@Leithain: spokojnie, na razie i tak nie jesteś w stanie z nim nawiązać większej więzi. Im dziecko starsze tym dla nas ojców łatwiej. Jak zaczniecie razem układać klocki, chodzić na spacery, wycieczki za miasto - wtedy dopiero jest fun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz