Wpis z mikrobloga

Mój post kieruje do Mirków co mają #kaszojad. Straciłem ojca jak miałem 10 lat i odkąd pojawił się mój syn to nadrabiam z nim zaległości. Cała tęsknota za moim ojcem jest wypełniana przez relacje z moim synem.

No i jadę z nim rowerem po takiej uliczce (on lvl 3.5), zatrzymał się, popatrzył na mnie i powiedział - tato, cieszę się, że jesteś.

Oczy mi się zeszklily, powiem Wam że to było wspaniale przeżycie i warto być rodzicem dla takich chwil. Ok, ok - koniec wywodów.

#rodzicielstwo #dzieci
  • 89
jak dorośniesz to zrozumiesz ¯\(ツ)/¯


@siadaj_Kulson: Super argument kierowany do osoby która jest przed 40, ma świetną kobietę i dobrze prosperujący biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę, że właśnie trzeba dorosnąć by zrozumieć, że nie każdy musi mieć dzieci (czytaj, maskotki która będzie go zadowalać i dawać sens życia) bo nie jest egoistą i sam ze sobą też jest szczęśliwy
@kocurowy: Nie mam dzieci, ostatnio odbieralam siostrzenice 17 lat i nauczycielka z muzycznej" o,ulubiona ciocia" takze domyslam sie co czujesz :) dzieci maja czysty nie spaprany umysl dlatego ich słowa mają moc :). Siostry corla jal byla mala " Ciociu tylko nie umieraj bo do kpgo pojde z problemami" a miala z 3-4 lata.
@kocurowy: Posiadanie dziecka i uczucia z tym zwiazane to chyba jedna z najbardziej abstrakcyjnych rzeczy dla czlowieka i zadne tlumaczenia, relacje, opisy, sztuka - nie sa w stanie wytlumaczyc komus kto go nie ma, co to tak na prawde znaczy.
Dopiero kiedy czlowiek zostaje rodzicem i poczuje te emocje to zdaje sobie sprawe z tego o czym ci co juz je maja, opowiadali.

Bycie dobrym rodzicem dla wlasnego dziecka i w
@kocurowy co byś chciał dostać od niego na prezent? Mowa o nim jak będzie miał 18 lvl (takie realne prezenty do 500 ziko ( ͡ ͜ʖ ͡) )

Tu pytam bo jak dam takie pytanie w poście to będą komentarze :
-muhheheh daj mu an@l
- wysłałem ci benka na pw
- sesje że striptizerka
( ͡ ͜ʖ ͡)

A tutaj jest