Wpis z mikrobloga

Mój post kieruje do Mirków co mają #kaszojad. Straciłem ojca jak miałem 10 lat i odkąd pojawił się mój syn to nadrabiam z nim zaległości. Cała tęsknota za moim ojcem jest wypełniana przez relacje z moim synem.

No i jadę z nim rowerem po takiej uliczce (on lvl 3.5), zatrzymał się, popatrzył na mnie i powiedział - tato, cieszę się, że jesteś.

Oczy mi się zeszklily, powiem Wam że to było wspaniale przeżycie i warto być rodzicem dla takich chwil. Ok, ok - koniec wywodów.

#rodzicielstwo #dzieci
  • 89
  • Odpowiedz
@kocurowy: najlepsze przed tobą. Im syn starszy tym więcej z nim można robić i bardziej zaawansowane rzeczy. Pokazuj mu Świat i odkrywaj z nim nowe rzeczy. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak zależy CI na wadze to minimum 1200 złota szykujesz. Do tego jak masz niskie dziecko to nie ma w sumie szans :P Ale chłopak, to pewnie jak dąb :P

Tabou, Woom, Kubikes a nawet Cube mają rowery dla maluchów.

@anonim1133: Mój ma niecałe 3 lata (w lipcu dopiero skończy), a już śmiga na Woom 2 :) warto było wydać tyle hajsu dla tej dumy XD niezły cwaniak z niego,
  • Odpowiedz
@kocurowy: ciesz się tym czasem, ja mam utrudnione kontakty z synem z poprzedniego związku, jak go odwożę do domu i wracam 15km to czasami wyję jak mała dziewczynka, a jak młody się przytuli i nie chce iść do mamy i mówi, że mam jeszcze zostać to już mam dzień wyjęty z życia. Całe szczęście młody zaczyna gaworzyć i niedługo postaram się o więcej, jak nie po dobroci to w sądzie,
  • Odpowiedz