Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 53
411 988 + 82 + 59 + 55 + 42 + 65 + 51 + 29 + 11 = 412 382

I tak oto pierwszy tydzień z nową szosą za mną.

Szukałem od dawna, codziennie trzepanie tagu szosa i mnóstwo wątków na różnych forach.

Moim wyborem okazał się świeży Specialized Roubaix Sport na ramie Fact 10. Oczywiście niemożliwe było kupienie czegokolwiek nowego w sklepie, a czekanie do marca 2023 było słabe ( tyle czekania na Roubaix), w przypadku Treka mogło być różnie a Canyon może na jesień.

Mimo to udało się dostać bardzo świeży egzemplarz , (paski na oponach, ogólny stan).

Prawie 400km za mną i komfort super (od razu zmieniłem opony na GP5000 28C ).
W planach mam zmianę osprzętu na Di2, kierownicy na carbon oraz FutureShock'a na wersję 2,0. Oczywiście zmiany rozłożone w czasie ale myślę że wyjdzie zacnie

#rowerowyrownik #szosa #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1655392736krzJXqSKtwoKYe6pVL1tGA.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ipiter0: wcześniej KTM Solus. Na pewno czuć pracę zarówno sztycy jak i future shocka. Obecnie jeszcze troszkę walczę z ustawianiem siodla ale jest już nieźle. Na fitting pójdę jak skompletuję bebechy do wymiany (na pewno kiera na carbon, jak ruszę kierownicę to już za jednym razem wypada zrobić klamkomanetki i hamulce... czyli wymiana całej grupy).

Co do porównania - ktm był mega sztywny, po prostu twardy, do ćwiczeń na gładkiej prostej