Wpis z mikrobloga

#ja2 #jaggedalliance2 #gry #grypc #nostalgia #pcmasterrace

Kto pamięta grę Jagged Alliance 2? Powspominajmy trochę fajnych rzeczy które tam były. Jaka to była złota gra na tamte czasy. Pamiętam do dzisiaj przechodzenie jej Shadowem(chyba? tym z kamuflarzem) z nożem i tylko akcjami nocnymi.

Pamiętam jak zaczynałem i wybrałem sobie kilku cienkich łebków żeby dostać #!$%@? zaraz w pierwszym mieście z lotniskiem. A potem jak już ogarnąłem i lepiej dobrałem team - to pamiętam zamówienie "Magic'a" na jeden dzień bo w bazie lotniczej były mega trudne zamki i pułapki.

No i jak się okazało, że można latać helikopterem albo znaleźć samochód. Skonstruować robota który był bardzo OP - twardy i dobry dmg. No kozak giera!
ImbaJakichMalo - #ja2 #jaggedalliance2 #gry #grypc #nostalgia #pcmasterrace

Kto pa...

źródło: comment_1655287007bonLXVLEXAgTfQdcwRQ1sp.jpg

Pobierz
  • 86
@Camel665: @iAmTS: @Zeugma: @venomik: @panTralalinski: @dthprf: @BananowyAbazur:

Dawajcie jeszcze, super się to czyta ()()()

Pamiętam jeszcze jako dzieciak, że ogarnąłem, że pasek ładowania przy turze wroga "skacze" tyle razy ilu jest przeciwników.

No i radocha jak odkryłem, że rozbrajanie podłożonej przez siebie samego miny
@ImbaJakichMalo: no ja tez wyłączałem bo działającą kopalnie #!$%@?ły, ale od czasu do czasu wysmarować się anty-smrodem i ubić larwy to śmiesznie.

Nadal jeszcze pewnie nie odkryłem jak zrobić wszystkie questy, bo nie googlowałem raczej, ale znajdźki w postaci robota i do niego sterowania, czy samochodów do jazdy itd. to sam miód.

Zawsze miałem swoją ulubioną paczkę agentów, juz wszystkich nie pamiętam, ale Shadow, Reaper, Gus czy Magic to obowiązek. Nie
@iAmTS: o tak, ten laptop jeszcze. Polisy na życie dla agentów, wysyłanie kwiatów królowej, zamawianie broni i amunicji, inna firma rekrutacyjna. To była gra AAA tamtych czasów - niesamowite. Jak znajdę trochę czasu to chyba lecimy od nowa. (ja pamiętam paczkę swoich ulubionych startowych gości - Buzz, Steroid, MD, i jeszcze ktoś tani kto umie strzelać, a po chwili dochodziła Ira za darmo)