Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #atencja #logikarozowychpaskow #kicochpyta
Mam wrażenie, że mój #rozowypasek jest atencjuszką, względnie że jesteśmy niedopasowani pod tym względem. Naprawdę w wielu kwestiach dogadujemy się, mamy wspólne cele i wartości, humor, w łóżku jest super. Natomiast poza tym mam wrażenie, że potrzebuje o wiele więcej uwagi niż ja potrzebuję dać. Mimo że ogólnie sobie radzi w życiu i jest rozgarnięta, to często wypisuje do mnie, a jak wrócę z pracy i jesteśmy razem, to co chwilę coś chce, nawet błahego. Wydaje mi się, że spędzamy czas w porządku, że oboje organizujemy dla nas atrakcje, ale jej, nie wiem, za mało tego, ciągle chce być w centrum uwagi. Nie wiem, czy z tego da się wybrnąć, czy to po prostu różnica charakterów i płci (ona jest ekstrawertyczką, ja nie).

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a8f1063f914c383f8add80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli idziecie na ugody i czasem też spędzacie czas wolny tak jak Ty chcesz (czyli na przykład w domu) to nie ma co się martwić. Ja tez jestem ekstrawertyczna i też lubię często wychodzić, spędzać czas wśród ludzi, bo siedzenie w domu mnie męczy i nie ma to nic wspólnego z chęcią bycia w centrum uwagi.
Gorzej jeżeli ona ciągle chce Cię gdzieś wyciągać i obraża się gdy Ty nie