Wpis z mikrobloga

Płatki śniegu dopiero w 3 sezonie #theboys się zorientowały, że to jednak złe, nieśmieszne i nie dla dzieci XDDDDD

Komunistyczny, marksistowski, lewacki, bolszewicki ŚMIEĆ!! SMUTNE!!! Jakieś pytania o to, kto steruje mediami i kontroluje, co możemy myśleć, powiedzieć i słyszeć?

Scena seksu na samym początku serialu. Sezon trzeci epizod pierwszy, bądźcie ostrożni z pozwalaniem dzieciom oglądać to, myśląc, że jest to serial o superbohaterach.

Zrujnowali jeden z moich ulubionych seriali. Myślę, że propagandowy motłoch SJW oraz LGBT spędził ostatnie kilka lat, żeby przemienić show w niemożliwy do oglądania. Mam już tego dosyć. Nie możemy cieszyć się z oglądania superbohaterów, science-fiction lub fantasy. Jeśli lubisz The Boys, nawet nie zaczynaj oglądać nowego sezonu.

Mimo, że lubiłem oglądać serial z wielu powodów, jest on zaśmiecony polityczną narracją, w oczywisty sposób wycelowaną w pewną partię. Jest to wyczerpujące i szkodzi serialowi. Od przedstawiania policji przeciwnej czarnej społeczności do demonizowania osób wspierających drugą poprawkę, serial i wtyczka „IMBD X-Ray” są ciężkie w oglądaniu dla każdej przeciętnej osoby, która próbuje się skupić i bolesne dla osób o chociaż nawet delikatnie prawicowych poglądach.


https://filmomaniak.pl/newsroom/3-sezon-the-boys-obrywa-od-fanow-za-nagosc-i-politycznosc/z22218e

#bekazkonserw #bekazprawakow #heheszki #seriale #amazonprimevideo
  • 11
Scena seksu na samym początku serialu. Sezon trzeci epizod pierwszy, bądźcie ostrożni z pozwalaniem dzieciom oglądać to, myśląc, że jest to serial o superbohaterach.


@NoJakNieJakTak: Co jest nie tak z tą wypowiedzią? Serial faktycznie nie jest dla dzieci.