Wpis z mikrobloga

Eh i chyba dupa. No cóż życie.

Mieliśmy uzgodnione (z jej strony), ze do 1 września dajemy sobie czas, odpoczynek od siebie. Przez ten czas mamy pomyśleć czy idziemy dalej ze sobą. Dwa lata związku, wiek bliżej 30. Nie piszemy, nie widzimy się itd. No cóż - ok. Wyprowadziła się do mamy, ale zabierając tylko kilka rzeczy. Ja na razie bardzo aktywnie wykorzystałem ten czas - szukając tego faceta jakim byłem kiedyś. Dużo wyjazdów, treningi itd. Jak tylko coś wrzuciłem na neta to zaraz pytanie - a z kim to jesteś itd.

29 września mieliśmy iść na ślub do znajomych. Dzisiaj napisała, że mam dać znać, że nie pójdzie. Na moje pytania - że kurde możemy przecież pójść i się po prostu dobrze bawić to nie wie. Ślub jest dosłownie przed tym 1 września, więc zakładam, że po prostu powie pa pa. Na moje pośrednie pytanie dot. tego - nie wie, mamy czas na myślenie. Ogólnie dla mnie to poroniony pomysł. Jak chcesz coś naprawiać to siadasz i rozmawiasz. Ustalasz jakiś plan.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pyszniarz @LowcaSpuchy @Cadfael
Albo to jakaś gra - co ja zrobię.

Zapłaciła za mieszkanie za ten miesiąc. W rozmowie z mamą wcześniej coś tam liczyła, że będę się starał. Czyli co - pomimo tych ustaleń powinien jakieś kroki podjąć? Tak mi podpowiada glowa, ale już sam nie jestem pewien. Nie będę się też płaszczył jak ostatni frajer.
  • Odpowiedz
W rozmowie z mamą wcześniej coś tam liczyła, że będę się starał. Czyli co - pomimo tych ustaleń powinien jakieś kroki podjąć?


@PanMuchomorekk: będąc kobietą podejrzewam, że tak właśnie jest, że liczy na jakiś romantyczny gest, czy deklarację, że nie chcesz bez niej żyć. pytanie, czy nie chcesz. jeżeli ona liczy na wyznania i zabieganie o nią, a ty nie chcesz tego dowieźć, to wasze oczekiwania co do relacji się
  • Odpowiedz
  • 3
@Cadfael
Napisała, że "przerwa oznacza, że się nie spotykany i nie piszemy ze sobą. Ale to nie wychodzi. "

W odpowiedzi na moją wiadomość - że przyjadę i porozmawiamy. We wtorek mieliśmy rocznicę. Przyjechała po rzeczy kilka. Zrobiłem super obiad, wielkie kwiaty i inne takie romantyczne rzeczy. Mało mówiła. Tylko podziękowała.

Po co taka przerwa? Tego nie wiem. Ktoś mądry jej doradził, pewnie koleżanka. Dla mnie to jest z czapy. Nie
  • Odpowiedz
@PanMuchomorekk: mówię, może liczy, że postawisz sprawę jasno, jak na mężczyznę przystało. może sama też nie wie czego chce i chce zobaczyć, czy zatęskni. nie wiem. za mało danych o waszym związku
  • Odpowiedz
@PanMuchomorekk: jeżeli @Cadfael ma rację i laska zrobiła to specjalnie żebyś za nią biegał, to pomyśl jakie głupie pomysły będzie miała później. Szanuj się, jak chce przerwy to niech spada, albo już na ciebie nie leci albo jest manipulantką, w obu przypadkach należy się ewakuować. A to że zapłaciła za mieszkanie za ten miesiąc nie ma znaczenia, niepotrzebnie sobie to komplikujesz
  • Odpowiedz
  • 0
@kjubikul
Jestem tego po części świadomy. Rozmawiałem z kolegą, który jest z jej koleżanka i chyba tak to wygląda. Muszę pokazać, że mi zależy itd. Żeby poczuła się doceniona. Ogólnie to może i ma rację. Przez długi czas żyłem trochę obok, nie okazywałem jej tego, co oczekują kobiety. Mój mózg myśli aż nadto praktycznie po męsku.

Nie wiem. Z mieszkaniem to i tak będzie problem w najgorszym przypadku, bo jest na
  • Odpowiedz