Wpis z mikrobloga

czasami drugiej osobie rower za +4K zł wydaje się wydatkiem zbędnym idiotycznym i burżuazyjny.


@piotrek_18_89: jak ktoś uważa, że wydawanie pieniędzy przez partnera (które ten partner sam zarobił xD) na to co go uszczęśliwi jest "zbędne i idiotyczne", to ja współczuję życia z taką osobą xD

i ja doskonale rozumiem życie z drugą osobą. ale ja nie pracuję po to, żeby, oszczędzać i sobie wszytskiego odmawiać albo uszczęśliwiać swoimi dochodami innych,
@piotrek_18_89: Miałem podobna sytuację, ale argumentem była zmiana pracy na płatna lepiej o jeden rower miesięcznie i zmiana lokalizacji pracy na teren górski. Także rower górski przeszedł gładko za 4.4k xd
Myślę, że to też przez wyrozumiałość życiowej partnerki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek_18_89: a #!$%@? jej do tego. Kupujesz i jezdzisz. A jak się będzie pytała czy masz kasę na wczasy w Egipcie to mówisz, że inwestowałem w bitcoiny i straciłeś i za rok xdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotrek_18_89: niech zgadnę. Ty zarabiasz 3 razy więcej niż ona, ona pracuje w zabce a ty i tak się pytasz jej o zgodę na wydanie swoich pieniędzy. #!$%@? typie, po #!$%@? ci wspólne konto jak Ty zarabiasz więcej? Miej że godność człowieka jak to i tak tylko dziewczyna a nie żona.. ja #!$%@? Idę o zakład, że szybko Cię rzuciu właśnie za to, że dałeś jej siebie okręcić wokół palca i