Wpis z mikrobloga

@mixererek: Jest mi to obojętne, zawsze znajdą się osoby, które będą hejtować dane miasto, bo tak. xD Zresztą nie tylko miast to dotyczy, a praktycznie wszystkiego.
  • Odpowiedz
@mixererek: już Ci odpowiadam. Warszawiacy są egocentryczni. Wszelkie centralne media oceniające stan kraju w temacie społecznym, gospodarczym itp oceniają go z perspektywy Warszawy. Siłą rzeczy przez media znam z nazwy każdą dzielnicę Warszawy i sporo jej ulic (chociaż byłem w niej tylko raz i to 20 lat temu), a np nie potrafię wymienić żadnej dzielnicy Poznania. Media są w #!$%@? skupione na Warszawie i mnie to drażni. Jakby nic poza
  • Odpowiedz
@zaczalem_cwiczyc: życie w Polsce poza top5 to raczej wegetacja a nie życie, więc dlatego tak uznałem.

Prawda jest taka, że ratio zarobki/koszty życia w Warszawie wychodzi najkorzystniejszej ze wszystkich dużych miast
  • Odpowiedz
@mixererek: GÓRNY ŚLĄSK CIULU JAKBY TAKIE MIGLANCE JAK TAKIE WARSZAWIAKI JAK TY BY RAZ ZJECHAŁY NA DÓŁ SZOLĄ NA SZYCHTE TO BYŚCIE SRALI DO TYCH WASZYCH SŁOIKÓW. CHOPIE OBEJRZ JAKBY GÓRNY ŚLĄSK MIOŁ AUTONOMIA TO BYŚ W TEJ WARSZAWCE NA SUCHY CHLEB GODOŁ CAMEMBERT
  • Odpowiedz