Wpis z mikrobloga

#gownowpis

Mirki, trzymajcie kciuki, rzucam palenie od wczoraj i dzisiaj pierwszy dzień w pracy bez papierosa. Trochę poukładałem sobie w głowie za pomocą pewnej książki i zdałem sprawę, że fajki to gówno, które nic nie daje. Śmierdzą, kosztują, zabierają zdrowie i chęci oraz pewność siebie. Mam nadzieję, że nigdy do tego nie wrócę. Ile plusów tyle lat bez szluga, bo dni to zdecydowanie za mało.
Pobierz Voilaszek - #gownowpis 

Mirki, trzymajcie kciuki, rzucam palenie od wczoraj i dzisia...
źródło: comment_1655094046ILcv8CmDRVshWERLXVZh7z.jpg
  • 155
@Voilaszek: to szerokości przyczepności, ja jestem team desmoxan i za 3 razem się udało definitywnie bezpowrotnie, nie musi się udać za pierwszym razem ważne by poznać mechanizm uzależnienia i mądrze z tym pracować
@Voilaszek: Rzucić łatwo. Najtrudniej nigdy nie wrócić.

Ja nie paliłem przez 1.5 miesiąca. Ale gdy mnie stres #!$%@?ł to tankując auto kupiłem odruchowo fajki. XD

Teraz znowu od ponad 1.5 tygodnia nie pale.

Tylko #!$%@? bo sobie przez nie wyrobiłem rytuał jak #!$%@?łem ze śmieciami to była to przerwa na fajka xD i odruchowo teraz szukam.

W przyszłości może kupię psa to już nigdy nie wrócę. Pamiętam jak mój staruszek nienawidził
@Voilaszek u mnie za dwa miesiące będzie rok. Też przeczytałem Carra + Desmoxan i było to chyba najłatwiejsze podejście do rzucania. Podejść miałem łącznie trzy, dwa poprzednie z samym desmoxanem i trzymałem się łącznie 5 i później 7 miesięcy ale zawsze wracałem, po przeczytaniu książki wiem, że już nie zapalę. Najważniejsze Miras to nie pozwolić sobie na zapalenie choćby jednego i nie stwarzać sobie na początku sytuacji dogodnych do zapalenia. Później idzie
Pobierz nivenerr - @Voilaszek u mnie za dwa miesiące będzie rok. Też przeczytałem Carra + Des...
źródło: comment_1655105223Q1QDKolazKhahvjN5l7O4K.jpg