Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@forgive_me_melusine: polecam poznać inne dziewczyny i się na nich skupić, hobby i życie codziennie wśród znajomych. Wtedy nie myślisz o innych ani nie marzysz. Jeśli z kolei nie ma takiej w Twoim kręgu, polecam się zastanowić nad tym, w jakim kręgu bywają, sprawdzić czy coś z tego kręgu Ci odpowiada i go poszerzać. To proces, a najważniejszy jest ten pierwszy krok, potem tona doświadczeń...
@TMP_2137: weź się czymś zajmij. Wiem jak to jest. Młodym amantom wali na dekiel, a też kiedyś byłem młody. Zacznij coś robić, najwyżej laska Cię odtrąci i będziesz wiedział na czym stoisz. Potem uderzysz do następnej i tak do skutku. Śmiałości bo jak będziesz się wiecznie bał to nic nie osiągniesz.
generalizacja


@kasztanowcowiaczek: Większość teorii w mniejszym lub większym stopniu generalizuje, aby uniknąć nadmiaru informacji. Nikt kto ma łeb na karku nie twierdzi, że wszystkie kobiety są dokładnie takie same. Blackpill mówi o pewnych trendach i korelacjach, to nie są dogmaty jak w kościele.

ukierunkowanie nienawisci


@kasztanowcowiaczek: Blackpill sam w sobie nie ma nic do emocji, to już kwestia indywidualnej interpretacji i reakcji na te informacje. Równie dobrze można stwierdzić, że
@Mlody_jeczmien: Pierwszy akapit nawet nie broni blackpilla, a jego koncowka, ze to tylko zwrocenie uwagi na trendy i korelacje to xD Wyznawcy blackpilla widza kobiety jako femoidy, ktore skacza po #!$%@? chadow i sa materialistkami.
Drugi akapit to porownanie teorii i podejscia do zycia do kryterium, wg ktorego okresla sie inteligencje czlowieka. Troche z dupy xD
Trzeci akapit jest malo interesujacy, ja nie bede analizowal dokladnie blackpillowcow, dla nich to, kto
Pierwszy akapit nawet nie broni blackpilla


@kasztanowcowiaczek: To może prościej. Każda teoria z zakresu nauk społecznych, zarówno naukowa, jak i quasi/pseudo-naukowa jak blackpill zawiera uproszczenia i generalizacje. Robi się to w pewnym celu, zwykle po to, żeby teoria była łatwiejsza w praktycznym zastosowaniu.

o tylko zwrocenie uwagi na trendy i korelacje to


@kasztanowcowiaczek: Bo tak jest. To zwrócenie uwagi na przykład na to jak istotny jest wygląd w stosunku do
Ludzi, którzy tak piszą się ignoruje ponieważ to trolle bądź osoby chore z nienawiści. Z jednymi i drugimi nie da się rozmawiać.


@Mlody_jeczmien: Czyli wyznawców blackpilla się ignoruje ¯\_(ツ)_/¯

Ponieważ? Wygląd oraz jego aspekty i inteligencja to zmienne, które da się badać co prowadzi do wartościowania w obrębie populacji. Zarówno wygląd jak i inteligencja mają bardzo duży wpływ na funkcjonowanie jednostki.


@Mlody_jeczmien: Ponieważ wytłumaczyłem. IQ to kryterium, atrakcyjność też, ale
Czyli wyznawców blackpilla się ignoruje


@kasztanowcowiaczek: Ja bym się bardziej określił jako sympatyk niż wyznawca, ale mam podejrzenie, że w tym przypadku może to nie być dla Ciebie różnica. Chyba, że się mylę to przepraszam. Mimo to nie traktuję kobiet gorzej niż traktuje mężczyzn. W ogóle staram się traktować ludzi dobrze, chyba, że zasłużyli sobie na złe traktowanie.

ale blackpill to już cały zespół teorii tłumaczący, że ktoś mniej atrakcyjny nie