Wpis z mikrobloga

Jesteśmy w połowie 2022 i obiektywnie patrząc to najbardziej ambitnym projektem w ostatnich latach był, jest i będzie Cyberpunk od #cdprojektred (patrząc na premiery Microsoftu w 2023)
Jak dopieszczą DLC i dodadzą wiele nowych rzeczy (co się pewnie nie wydarzy) to mogą jeszcze odbić ten projekt w dobrym kierunku i zarobić o wiele więcej. Jestem trochę rozczarowany branżą gier w ostatnich czasie. Brak tytułów, który by mnie zaciekawiły i ponownie zachęciły do grania. Interesował mnie Starfield, ale wychodzi na to, że to NMS w innej oprawie graficznej. Dodatkowo klatkujący na samej prezentacji gameplayu. Szkoda, że wychodzi tak mało gier jak GTA i Mafia. W najbliższych latach chyba tylko Rockstar z prezentacją GTA VI zmotywuje do zakupu nowej generacji, no i standardowo Redzi z kolejną grą via Wiedźmin 4.. oprócz tych dwóch wymienionych chyba nic się dla mnie nie znajdzie. Sony też nie pokazuje nic co zrobiłoby na mnie wrażenie. TLOU Remake wydany na trzecią generację to nie to czego oczekuje..
#xbox #ps4 #ps5 #pcmasterrace #gry
  • 18
@iksboks: Kupilem ta gre dopiero po patchu na ps5, specjalnie czekalem zeby dostac produkt najwyzszej jakosci a pogralem jeden wieczor i leży pudelko. Bidnie ten swiat wyglada jak na to co zapowiadano. Nie mozna nigdzie wejsc, jakiejs takiej interakcji z postacia nie ma przez widok z pierwszej osoby. W RDR2 to sie czulem jak prawdziwy kowboj a tutaj jak bezimienny pacholek.
Nie wiem czy Redzi planuja cos grubego w DLC jak
@iksboks: > Jesteśmy w połowie 2022 i obiektywnie patrząc to najbardziej ambitnym projektem w ostatnich latach był, jest i będzie Cyberpunk od #cdprojektred (patrząc na premiery Microsoftu w 2023)

Ty tak na poważnie? Makieta miasta z niskiej jakości ruchem ulicznym, wypełniona bezmózgimi NPCami, w której nie ma żadnych ciekawych interakcji, a policja teleportuje się tuż za plecami postaci, to najbardziej ambity projekt ostatnich lat?
@iksboks Jak można porównywać grę Bethesdy do jakiegoś niskobudżetowego gówna zwanego No Men Sky? Starfield to jest właśnie najbardziej ambitny projekt growy obecnie.
@vulcanitu: Wszystko co sie dalo. bodajze 3 razy przeszedlem na full to tak po 100+ godzin wychodzilo na podejscie z dodatkami. Raz normalnie, drugi raz nowa gre plus na poziomie koszmarnym ze skalowaniem a trzeci to sie wczuwalem - chodzilem powoli, smigalem koniem prawilnie po sciezkach, w konkretnym secie np mantikory, bez brody, z buildem na alchemie ala geralt z jedynki, prawilnie OG albo w secie niedzwiedzia z dlugimi wlosami i
wam pozostaje narzekanie na przestarzały silnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Larsberg: Jakie wam, za darmo wypróbuję i to jeszcze nie musząc posiadać czarnego monolitu za 2,5k ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ufać Bethesdzie w 2022 to topkek.
@L3gion Po prostu są na tym świecie ludzie którzy spędzili setki godzin w Morrowindzie, Oblivionie, Skyrimie czy nowych Falloutach i uwielbiają specyficzny styl gier Bethesdy. Oni po obejrzeniu tego trailera już wiedzą że będą się dobrze bawić w tej grze bo wszystko jest na starych sprawdzonych zasadach tylko w nowej oprawie i uniwersum ( ͡° ͜ʖ ͡°)