Wpis z mikrobloga

tak wyglądają gry w 2022 roku - dwóch przeciwników s-------a się gdzieś ukryć żeby nie robić później absolutnie NIC, podczas gdy ostatni zostaje na środku bez żadnego krycia, wali w gracza któremu nic nie robi i... przestaje i stoi jak debil na środku czekając na odstrzelenie xD
a potem przeciwnik który schował się za pudłem wybiega dosłownie plecami do gracza wcześniej wiedząc gdzie się znajduje i zdycha xD
potem widzimy gracza szarżującego na lądujący statek z którego wybiega jeden przeciwnik zupełnie nie ogarniając co się dzieje, a gracz podlatuje dosłownie POD SAMĄ J----Ą LUFĘ drugiego i go kasuje xD

I ONI TO POKAZALI NA TRAILERZE REKLAMUJĄCYM GAMEPLAY GRY WIĘC NA 100% W RZECZYWISTOŚCI TO WYGLĄDA JESZCZE GORZEJ XD

KTO TO K---A KUPUJE I WSPIERA TAKIE G---O
#xbox #bethesda #starfield #gry
Raisei-chan - tak wyglądają gry w 2022 roku - dwóch przeciwników s-------a się gdzieś...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kur*a ludzie do kościoła nie. hodzą, śmieją się z papaja, plują na księży i nadal wierzą że berthsesda czy jak jej tam zrobi przełomową grę, pomimo tego że wiedzą co to będzie ze gra, kto ją robi i na jakim silniku.. xd Pierwszy raz trailer odpaliłem bo wcześniej nawet nie słyszałem o tej gierce i kurde killzone z ps3 ma lepsze animacje podczas strzelania
  • Odpowiedz
@Raisei-chan:
To jest Bethesda, praktycznie od zawsze robili drewniane, zabugowane i gówniane gry. Nie rozumiem kompletnie fenomenu tego dewelopera. Wszystkie ich produkcje robione są na jedno kopyto bez jakiejkolwiek głębi gameplayowej, i dopracowanej mechaniki. Co z tego, że jest milion buildów postaci i skillów, jak sama rozgrywka nie daje żadnej przyjemności, co z tego, że jest ogromna mapa jak znaczna większość z niej jest wygenerowana z tych samych assetów i
  • Odpowiedz