Wpis z mikrobloga

Hello Pyrkonowe świry!
Pyrkon już tuż tuż. Wybieram się na niego więc do zobaczenia!

O, zapomnianym... Szukam rozwiązania dla swojego problemu. Jadę tam mi(r/k)obusem w którym będę kimać. Na terenie samego pyrkonu nie ma takiej możliwości. Podpowiecie jakieś lokalizację gdzie można się rozstawić samochodem w okolicy? Do tej pory korzystałem tylko z dobrodziejstw natury zdała od cywilizacji.

Cheers!

#pyrkon #poznan #vanlife
  • 7
@HT-Ron: To jest kwestia tego czy planujesz siedzieć do godzin, gdzie komunikacja dzienna już nie działa. Bo jeśli znikasz w okolicach do 23 to masz masę miejsc, gdzie możesz zaparkować i dojechać tam w 15-20 minut. Przy nocnej komunikacji już to działa trochę inaczej.
@venomik nie bardzo, fura u mechanika aż nie chce mi się myśleć.

@MrExploder pekap, nie wspominam najlepiej. Ostatni raz weekendowym grzałem do Szczecina, wcześniej do zakopca - nigdy więcej. Jednak furka to furka - szczególnie jak staje się mobilnym pokojem do spanka.
@HT-Ron: Po prostu zaleta jest taka, że od dworca głównego jest rzut beretem na hale wystawowe, przechodzisz przez most i tyle. Niedaleko masz jeszcze Palmiarnię i darmowe Stare Zoo dla zmiany scenerii. Ja zresztą nie planuję spania i jadę na jeden dzień. Ogólnie co komu odpowiada. :P