Wpis z mikrobloga

Szkoda, że świat jest tak skonstruowany, że facet musi "mieć" i "być kimś",
A rozowe mogą nic nie mieć i pracować gdziekolwiek oi pewnie nikomu to nie przeszkadza

Po takim opisie jak ponizej pewnie facet byłby spalony, ale cos takiego w oczach u kobiet w oczach faceta, to pewnie cos w stylu "o jak słodko" albo żarcik, ze bedzie zmywac w chaupie i jedziemy

#tinder #podrywajzwykopem #przemyslenia #oswiadczenie #zwiazki
essos - Szkoda, że świat jest tak skonstruowany, że facet musi "mieć" i "być kimś", 
...

źródło: comment_16550502002cQiI0jQ7OwJksygXIJVHE.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może idź do psychiatry jeśli twoim niedzielnym hobby jest czepianie się ludzi na forum ze śmiesznymi papierzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Juz bylem, chlop powiedzial ze taki wuj da sie z tym zrobic ¯\_(ツ)_/¯

Przestrzelilem tym razem :/ , spodziewalem sie solidnej sciany tekstu o robieniu stron internetowych w wieku lat 14tu, pierwszych bazach SQL przed 18tka oraz seniorskim etacie programisty w wieku lat 21. Niestety, vikop mnie
  • Odpowiedz
Co mnie obchodzi gdzie pracuje i ile zarabia kobieta? Kobieta ma być młoda, ładna, szczupła i kobieca.


@albo_wutka_albo_buk: No to kur*wa przecież o tym mowie, Ja peird... Jestes podręcznikowym przykładem typa, ktory nie wymaga niczego, byle wyglądała. I tacy ludzie też sprawiają że ten rynek jest chory

Tymczasem chłop musi "mieć" i nie być byle kim, bo inaczej jest spalony, więc tak - SERIO

Pewnie też jesteś betabankomatem
  • Odpowiedz