Wpis z mikrobloga

@Ramboobambo: Naprawde myslicie ze farba z puszki uyebal wszystko dookola ? :D Na zdjeciu nie widac innych aut, co nie zmienia faktu ze nie jest to dobre miejsce na prace lakiernicze. Mam wrazenie ze ludzie na osiedlach developerskim na sile szukaja problemow
@MusztardowyTygrys: To tak jak pisałem- lakieruj sobie u siebie w chlewie.
Doszukuję się, bo lakierowanie auta w publicznym podziemnym, to jest albo debilizm, albo właśnie bycie skąpidupą i "HEHE SAM ZROBIĘ ZAŁOSZCZEMDZE PISION GROSZY".
Niewiele jest rzeczy bardziej irytujących, niż jakiś semi-zaradny debil, który wyjeżdża ze swoim syfem w publiczną przestrzeń.
Olej też wymieniasz na działce czy przed domem? No co- zaoszczędzisz trochę kasy, a co wsiąknie to wsiąknie.

Właśnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gajos95: Czasami jak nie chce mi się oklejać całego auta, to normalnie zmywam to później na myjce. Na elemencie bezpośrednio obok jak coś mi się napyli bo było nieszczelnie oklejone, to wystarczy potem przetrzeć mikrofibrą z rozpuszczalnikiem. Tylko, że w tym wypadku mówie o samochodzie na którym lakierowałem element, a nie stał 10m dalej. No i jednak z pistoletu idzie trochę więcej lakieru niż z spraya.
Olej też wymieniasz na działce czy przed domem


@tellet: przed domem wymieniam. Zlewam i oddaję do PSZOK 3km dalej. Co Ci to przeszkadza typie, że ktoś nie ma dwóch lewych rąk na świecie? XD