Wpis z mikrobloga

@PanBulka: X-com only, albo Diablo na śmieci ;)

@foksio: nie do końca jestem pewien właśnie jak jest ze sprzedażą nowych gier bo wszystko jest popodpinane. Konta raczej nie mogę bo mam tam inne swoje gry jak np. Warcraft 3 czy Starcraft. Diablo 3 mam w pudełku normalnie, czyli co? Mógłbym je usunąć ze swojego konta tak, żeby ktoś mógł je zainstalować u siebie i podpiąć pod swoje?
@Infantor: o kuuurwa, no nie gadaj. Normalnie aż nie wierzę :) Czyli co, jak podam sam klucz komuś to u niego oczywiście wyskoczy info, że gra jest już podpięta pod inne konto i nic z tym nie można zrobić? O nie nie nie.... zabieram się za pisanie majla do Blizzarda i niech mi #!$%@? wycinają Diablo z mojego konta. Zawsze mogę ich podać do sądu ;) Najpierw tylko przeczytam 1000 stron
@Infantor: A poczekaj poczekaj.. ;) Przy starcie Diablo logujesz się przecież na konto swoje podając email i hasło, to jak ktoś poda swoje to mu nie wejdzie? Bo jeśli nie to jaki sens zatem ma takie logowanie? Jedyny jaki widzę to ochrona swojej postaci w grze przed kimś kto ukradłby nam grę, odpalił ją u siebie i narobił bajzlu, który dotyczyłby gry, nie konta. #!$%@? jakieś to wszystko, dziś się spróbuję
@zigiscrew: Będziesz mógł się u siebie zalogować na kogoś innego, potrzebny ci login i hasło. Nie możesz odłączyć klucza od konta tak samo jak np. na koncie Steam gdzie też nie można. Sens logowania jest taki, że po prostu postacie,dane itp. trzymane są w chmurze i możesz zalogować się na swoje konto na każdym komputerze. Jak podasz komuś klucz i spróbuje dodać to pojawi się info że gra jest już przypisana
@Infantor: Muszę się sam przekonać, tak już mam ;) Jeśli w umowie nie ma nic o tym, że gry nie mogę sprzedać (a i tak chyba mogę według prawa) to chcąc nie chcąc będą musieli usunąć grę z mojego konta. Mogę też zażądać usunięcia całego konta ze wszystkimi grami. Założę sobie nowe i gry dodam na nowo. No zobaczymy.... nie mówię, że nie masz racji, ale tak tego nie zostawię, najwyżej