Wpis z mikrobloga

Przez tag przewinęło się wielu normików którzy twierdzili że chcą "pomagać" przegrywom. Załóżmy przez chwilę że ich intencje są szczere.
Do takich ludzi kieruje ten wpis i moje pytanie:

Dlaczego chcecie pomagać przegrywom w wychodzeniu z przegrywu, skoro jeśli im się to uda to stanowić będą dla was konkurencję w walce o zasoby na świecie? O dobrą pracę, o kobiety, o status, o znajomości i miejsce na parkingu.

Widzę dwa możliwe rozwiązania:
1. Jesteście naiwni, nie potraficie patrzeć w przyszłość i przewidywać dalekosiężnych konsekwencji różnych akcji.
2. Nie dopuszczacie do siebie nawet myśli że uda im sie rozwinąć na tyle że będą dla was stanowić konkurencję, ergo tak naprawdę nie wierzycie w ich możliwość wyjścia z przegrywu. "Możecie wyjść z przegrywu ale znajcie swoje miejsce odpady bo nigdy nie będziecie tacy fajni jak ja"

Zapraszam do wypowiedzi takich osobników, wszystkich nie oznaczę ale próbować warto. @Pierorzek @walkie12 @cebularz_szkorbutnikowy oraz @eldzej_10 ale tego ostatniego ostrzegam że jak będzie robił chlew to kaganiec na ryj zakładam bo nie chce mi się dyskutować z dzieciakiem.

#przegryw #psychologia #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #rozwojosobistyznormikami #przemysleniazdupy #przemyslenia
o.....i - Przez tag przewinęło się wielu normików którzy twierdzili że chcą "pomagać"...

źródło: comment_1654976189c7AZgXoxwUBbeDwjY1SQKY.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pierorzek: Eh, i to jest o czym pisałem xd. Ty jesteś po prostu za głupi, skoro taki durny wniosek wyciągnąłeś z tego. Jeżeli w realu piętnuje się tych bardziej skrytych i mniej wygadanych to się nie dziwcie, że wyrastają przegrywy. Jak ty patrzysz na problem strzelanin w szkole, nie docierając do przyczyn, źródła problemu, to o jakiej merytorycznej dyskusji można tutaj mówić?
  • Odpowiedz