Wpis z mikrobloga

@TheGreenBastard: no ja też nie mam zamiaru cię ani obrażać ani dyktowac co masz myśleć, ale moim zdaniem głupotą jest odrzucanie i dyskredytowanie narzędzi, które mogą mieć realny wpływ na zmianę władzy, jeżeli stoimy po tej samej stronie to powinnismy korzystać z takich możliwosci no chyba, że chcesz, żeby twoje dzieci wychowywały się w panstwie pisowskim ¯\_(ツ)_/¯ walczmy z tymi, którzy niszczą ten kraj, a nie z tymi, którzy to
  • Odpowiedz
@kxniec: mordo ale na pewno zły TVN oglądałeś, ja ci pokaże ten obiektywny, bo różne są. Nie da się TVNu nie lubić tylko trzeba dobry oglądać, na pewno nie taki oglądałeś #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@r333m4k444: Nie pytałeś mnie o to. Przecież to nie ma znaczenia. Oni kłamią, a ty łykasz propagandę już nieistotne czyją. Jak by Cię bili kijem to tez byś mówił ze ten to ma kij za prywatne pieniądze to w sumie dobrze bije. XD
  • Odpowiedz
@kxniec: ale na #!$%@? my Cię mamy przekonywać, po prostu dzisiaj o 19 sobie załącz fakty, potem o 19:30 wiadomości i zobacz, jeśli nie zauważysz roznicy to nie ma dla Ciebie ratunku i nasze wypociny i tak nie przyniosą żadnego skutku.
  • Odpowiedz
@kxniec: no tak, bo świat jest zerojedynkowy. Przeciągają lekko na swoją stronę, więc nie są obiektywni. TVP Info też przecież jest nieobiektywne, więc to to literalnie to samo, wiadomo.
  • Odpowiedz