Wpis z mikrobloga

Witam @a__s. Chciałbym zapytać kiedy portal wykop.pl wróci do funkcjonalności jaką posiadał przed Panem Rumunem. Czy użytkownicy już do końca istnienia będą skazani na śmieszne limity? Kiedy będzie można normalnie shitpostowac, i czerpać przyjemność z tego portalu. Dlaczego schowaliście głowę w piach i pozwoliliście jednemu osobnikowi zepsuć ten portal? Czy na prawdę w waszych szeregach pracują tak nieudolni ludzie, że nie potrafią poradzić sobie z 1 (czyt. JEDNĄ) osoba w postaci Pana Rumuna (celowo z dużej)? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
  • 14
@anonekxd:

To tam kurła nic. 4 miesiące temu dostałem bana, bo było podejrzenie, że moje konto zostało przejęte przez Rumuna. 2 Miesiące się prosiłem o odblokowanie, a kolejne 2 o odblokowanie numeru telefonu do aktywacji (bo pech chciał, że podczas banicji chciałem sobie zrobić nowe konto, ale na złość podałem zły email, a numer telefonu był jakby "wykorzystany" - dopiero w tym tygodniu jakoś ktoś z moderacji odpisał, że trzeba sobie
@anonekxd: Te limity to tak naprawdę wstępna implementacja Wykop Premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niedługo wraz z informacją o przekroczeniu limitu pojawi się formularz do karty płatniczej / blika, żeby dokupić wykopowe żetony na więcej wpisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)