Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cunpollino: bez przesady, wygląda to bardzo ładnie i normalnie. Jeśli chcesz pomóc włosom rosnąć bardzo pomoże masaż, a jak dodasz jakąś wcierke jak np Banfi to na pewno zobaczysz różnice w ilości nowych włosków tam gdzie ich było mniej wcześniej. Ale według mnie jest ok
@Cunpollino: Ech nie pytaj się pod tagiem włosy bo przyjdą tacy i Ci będą #!$%@? o magicznych wcierkach itp.
Tak, widać lekkie zakola, do tego miniaturyzację włosów (cienkie i bez koloru włosy na zakolach) to wszystko wypadnie jeśli nie zaczniesz coś z tym robić.
Na tym etapie zacząłbym brać Fina i nic więcej.
Możesz tez olać ale obudzisz się jak inni jak będzie już za późno i bedziesz pisać o magicznych
Są to zakola ale jakbyś zapuścił dłuższe włosy nieco by to wyglądało lepiej, na tym poziomie zakola to jeszcze nie powód żeby się golić na łyso
@Cunpollino: Wystarczy recepta z neta, ale najlepiej jak pójdziesz do dermatologa(sprawdź jaki ma dobre opinie w Twoim mieście) i wypisze Ci receptę Potem kolejne recepty bierz od lekarza rodzinnego to będziesz miał za darmo.

Ja najpierw brałem z neta, potem od razu przekonałem lekarza rodzinnego, żeby mi wypisywał. Teraz tylko wysyłam maila i mi przychodnia przysyla kolejne recepty.