Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@maikeleleq: albo miałam rzecz za 1 zł, oczywiście pls wystaw na olx
napisałam że na olx to za 2 zł bo muszę hasło znaleźć a to dodatkowy wysiłek
A to już nie potrzebuję xd
  • Odpowiedz
@ZSXTC: w biedrze pompowaniec po 2.7zl
W markecie osiedlowym pompowaniec z lokalnych piekarni około 5-6zl a np jakiś mały orkiszowy chleb czy razowy to już ceny od 7zl w górę. Mówię o wielkościach bo jak chcesz jakiś duży chleb nie pompowany to minimum dycha.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: grubo. Kiedyś wystawiłam torebkę za pół ceny, nie używałam jej kompletnie, także jak nówka. Napisała do mnie kobita z zapytaniem czy torebka ma długi pasek na ramię. Odpisuję jej ( zgodnie z fotkami), że jest to torebka do ręki, więc nie. Kobita z racji tego zażądała obniżenia ceny xD
  • Odpowiedz
@acan123: jak na 10 rzeczach utargujesz po 3 zł, to jesteś już do przodu. A jak ktoś cały dzień nic nie robi, to co mu szkodzi napisać kilka wiadomości?

Niby tylko 3 zł, ale jednocześnie 30% ;)
  • Odpowiedz
@acan123: człowieku, pracuję w #!$%@? agencji reklamowej i podjeżdża do nas na parking kobieta w wielkim białym bmw- to nasza klientka, która ma szwalnie, zatrudnia ludzi i sprzedaje sukienki dla dzieci po 200+ zł. Zamawia u nas metki, za które ona potrafiła stękać o 10 zł. Normalnie stała przede mną za ladą i stękała o 10 zł rabatu. Normalnie byłem w takim szoku, że stałem jak wryty. To było w ogóle
  • Odpowiedz
@acan123: @Sensey_: @Tami: @mistejk: moja żona wystawiła 3 pary spodni LeeCooper na Vinted. Założyła je może z 8-10 razy każde. Nie zniszczone, stan prawie nówka. Najpierw wystawiła za 35zł/szt, nikt nie chciał, potem za 25, 15, 10, 5 i ostatecznie poszły za 3 złote. Następne ubrania pójdą w kontener. Jen*ne Grażyny, najlepiej jakby prawie nowy, niezniszczony produkt oddać za darmo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ludzie się potrafią targować o trzy złote przy kupnie 7 rzeczy i już mając zniżkę na całość 15% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@maikeleleq: ja się zawsze targuję przy większych zakupach. Czasem po prostu dla funu i dla zasady, bo zakładam że i tak każdy zawyżył cenę ¯(ツ)

Ale ja mam również naleciałości z presales i kontaktów z klientami ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Wtf ja zastanawiam się czy sprzedać laptopa za 200€ ale mi się nie chce. Co innego jak ja kupuje nie targuje się mówię ze będę za godzinę i elo szybka akcja z fartem
  • Odpowiedz