Wpis z mikrobloga

@linuxuser: można sprzedać na zalando ubrania. Nie za gotówkę, ale doładują stan konta

Nie wszystkie marki, ale część tak

Ja sprzedaję tak albo oddaję tym co przehandlują na cel charytatywny. Inaczej to mi się nie opłaca. Może inne sklepy też tak skupują
Robi się zdjęcia, akceptują i wysyła całą paczkę na ich koszt. 20x mniej czasu niż wymaga vinted
  • Odpowiedz
@ataeB: nie za bardzo umiem dobrze wyceniać
Tak z pamięci- marynarka Tommy Hilfiger- około 80 zł, jeansy Levi's niecałe 50, bluzy superdry niebieskiego koło 40 zł

To i tak więcej niż na vinted bym pewnie dostała. To wycenia automat, więc zależy od jakości zdjęcia, czasem o kilka złotych się różni. Wyprane wysyłałam, ale bez prasowania
Więc jak zebrałam nasze rzeczy i wyszło np. 700 zł za spakowanie paczki no to
  • Odpowiedz
juz mialam sytuacje ze buty za cztery stowy bez gadania, za dwie stowy bez problemu, a laska kupila za dwie dychy spodnice nowa i pisze ze nie bedzie nosic takiej znoszonej bo ma dziury... sama zrobila ryse od wewnetrznej strony paska. Mogla zrobic przy otwarciu, tak, ale jak wysylalam spodnice to nic z nia sie nie dzialo. Dalam spokoj, niech kurde chodzi w dziurawej xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@maikeleleq: #!$%@? podziwiam Cię OPie. Spakować, wydrukować etykietę, nakleić i dymać do Paczkomatu, żeby zarobić 10zł. Ja bym to #!$%@?ł do wora i na śmieci.
  • Odpowiedz
@maikeleleq
@acan123
Ja kiedyś sprzedałem wszystko na olx w latach 13 14.... Potem przestałem bo to co się odpierdziela to istny cyrk. Wolę wyrzucić lub gdzieś zostawić by ktoś darmo sobie wziął niż się użerać o parę naście złotych
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: w sumie to byle gdzie zarobisz więcej niż stracisz czasu na szukanie szmat po lumpach pranie tego wrzucanie na stronę foteczki to wszystko trwa godziny o ile szmaty po stówce jeszcze rozumiem to za 7zl jeszcze iść na pocztę czy nawet do paczkomatu to dramat.
  • Odpowiedz
@acan123: To są ubrania mojej dziewczyny, wiec szukanie ich to minuta bo tyle zajmuje mi przejście do szafy XD Pranie i zdjęcia oraz wstawienie na vinted to może z 2-3h, zrobienie paczki kompletnej to 5min, a paczkomat mamy jakieś 300m od domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie 450 a 960zł, oczekujące to te które jeszcze będą dopiero potwierdzone bo czekają na dostarczenie, a wystawionych
  • Odpowiedz