Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to jak łykopki wrzucają tu swoje wypociny, wykresy, tabelki jakby mieszkania miały jutro kosztować tyle co Deawo Matiz albo Tico w gazie.

Prawda jest taka, że będziecie mieszkać jeszcze bardzo długo u mamy albo dalej będziecie przez lata płacić Panu Landlordowi xD

A na końcu i tak zostaniecie kredyciarzami.

Ja wam tylko powiem łykopki, że samo wyposażenie mieszkania to taka kwota jaką większość z was nie widziała na oczy a co dopiero kupno nieruchomości xD

#nieruchomosci #mieszkanie #budownictwo #kredythipoteczny
Pobierz
źródło: comment_16548584923EsPsl2rbheaHL1Ro7xwfh.jpg
  • 29
@NapoleonWybuchowiec: Cała ta piramida nieruchomościowa skończy się interwencją państwa, bo to rzutuje na dzietność, stabilność kraju, rozwój itd. de facto na wszystko, i teraz to dopiero zrozumiano: że ok, hajs jest super, możemy się napychać, ale zginiemy za kilka dekad. Jak będzie wyglądać taka interwencja? Nie wiem, będą chcieli zwiększyć dostępność tanich mieszkań. Może długoterminowe kredyty ze stałą stopą, może priorytet na budownictwo państwowe, może nie obędzie się bez wywłaszczeń, nie
#!$%@?, jestem na etapie odnawiania z żoną mieszkania, robimy to etapami, co uskładamy to robimy kolejny pokój, jakoś wielką czkawką nam się to nie odbija.


@telemach20: Nie widzę żadnego sensu w tym komentarzu w tym kontekście...
Żeby nie było że czepiam się z jakiejś zawiści to nie - sama tak robię, że urządzam mieszkanie etapami by było łatwiej to finansowo ogarnąć, ale przecież to czy coś jest trudne finansowo czy nie
@Pantegram: Został mi jeden pokój, szafa, komoda oraz mała sofa zamówione, firanki i zasłonki są na etapie wybierania, zostało tylko pomalowanie, które już z żoną razem ogarniemy, bo nie mam czasu na czekanie na fachowców i po remoncie. Więc chyba mam prawo się wypowiedzieć co do kosztów.