Wpis z mikrobloga

Sousa wyrzucony, jakby Kulesza miał trochę oleju w głowie to by wsiadał w pierwszy możliwy samolot do Rio de Janeiro z kwiatami i najdroższym możliwym zegarkiem do kupienia w Polsce prosząc go o powrót na stanowisko selekcjonera kadry. Ale że rządzą nami leśne dziadki to będziemy czekać na nieuchronne ścięcie na mundialu z jowialnym Czesiem, zamiast wziąć gościa który gwarantował obok Leo najlepszy futbol reprezentacji w XXI wieku. I czekam na hejt, bo wiem ze będzie

#mecz #polska #reprezentacja
PanKompromitacja - Sousa wyrzucony, jakby Kulesza miał trochę oleju w głowie to by ws...

źródło: comment_1654853776ZQFps4dt5g3gEjvfT6GeN1.jpg

Pobierz
  • 23
@PanKompromitacja Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba proponować Panu Sousie 5 letni kontrakt, z ogromną pensją, bo zaraz nam go jakiś trzecio ligowy klub z Kataru zabierze i będziemy w dupie. Kulesza powinienem razem z Bonkiem lecieć do Brazylii i nie wracać bez Paulo.
@Tacho_: Jakby dzisiej poleciał (chociaż sądzę, ze Kulesza mógł mieć przecieki i już wczoraj być w Brazylii) to byłaby szansa na jakaś rehabilitacje już jutro z Holandią. W tym przypadku zrozumiem jak Sousa dopiero poprowadzi nas z Belgia (i pokaże Czesiowi jak się powinno ustawić zespół). Szybka weryfikacja dwóch trenerów w krótkim okresie. No chyba, ze myślisz ze z Sousa na ławce dostalibysmy siódemkę w Brukseli to xdddddd
@PanKompromitacja: chłopie zapomni o siwym bajerencie. Na rynku masz 1000 lepszych trenerów niż on, a Ty się kurczowo trzymasz jakieś chłystka, który nic wielkiego dla tej reprezentacji nie osiągnął.

#!$%@? ja rozumiem jakby Sousa na ostatnim Euro poprowadził nasza drużynę do pół finału ogrywając po drodze Niemcy czy Portugalie. Wtedy pomimo jawnego kopniecia nas w dupę można się zastanowić czy nie złożyć mu propozycje powrotu jako kogoś kto ma na tą
@Tacho_: Dla mnie to powinno wyglądać jak przy rozmowie Dario w slepnac od świateł „tak, panie Sousa, milion euro panie Sousa, dwa miliony euro panie Sousa, nawet pięć milionów euro się znajdzie panie Sousa, tak mu powiesz chamie #!$%@? (Kuleszo)”. Na nikogo lepszego nas nie stać, trzeba schowa dumę do kieszeni i błagać o powrót
@Tacho_: No nie, tak to my eee nie będziemy rozmawiać. Wskaż mi 5 trenerów, którzy mogliby poprowadzić polską reprezentację. Lista nazwisk jest mega krótka i trzeba sporo się naszukać. Trenerzy klubowi, trenerzy ze zbyt wysoką pensją, trenerzy spaleni w klubach/reprezentacjach... i nagle wychodzi okrągłe zero oczywistych kandydatów.