Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Sa1x: Michał to jest mój chłopak, to jest elegancki chłopak. Już są prawie gotowe paszporty dla młodych Słowaków i Rumunów, Michał to poukłada. Ważne żeby wynik był, przecież to jest w kadrach młodzieżowych najważniejsze, a akurat Probierz wynik zawsze miał średni czyli super
eleganckichlopak - @Sa1x: Michał to jest mój chłopak, to jest elegancki chłopak. Już ...

źródło: comment_1654846116HDYVW2qXqSZowGsX3BnuGe.jpg

Pobierz
@Sa1x: Dostał wszystko co chciał ale za sterami klubu wciąż był Tabisz i wielki filantrop Filipiak. Ja wiem, że my lubimy hejtować ale kuźwa kogo mają wziąć do szkolenia młodzieży w Polsce? To są takie posady które pozwalają sprawdzić rodzimych trenerów czy się nadadzą. Kogo widzisz zamiast probierza? Kogoś z zagranicy? My też musimy ludzi szkolić żeby nasza kadra miała jakąś wartość na rodzimym podwórku.
@fajq: Probierz był sprawdzony w wielu polskich klubach, więc nie wiem dlaczego trzeba go jeszcze w kadrze sprawdzać. Nigdzie poza Jagiellonią mu się specjalnie nie powiodło. Gość w Cracovii stawiał na młodych tylko dlatego że był taki przepis, a teraz ma prowadzić kadrę młodzieżową. Po prostu gość moim zdaniem totalnie na to stanowisko dotychczasową pracą nie zasłużył.
Kulesza pewnie chce swojego kumpla w przyszłości dać na selekcjonera dlatego teraz chwilę poprowadzi U21, a główna reprezentacja już za chwilę.