Wpis z mikrobloga

Jadę na diecie 1500 kcal a waga stoi od tygodnia ()()()

#dieta

Jak wy to robicie, że tak chudnięcie? (°°
  • 49
@vonBroich: na ujemnej kaloryce sie chudnie, bez znaczenia czy to keto czy sreto, poza tym na keto rezygnujesz z najsmaczniejszych rzeczy, dlatego dla 70-80% osób (niezalezne badania przeprowadzone przeze mnie) jest nie do utrzymania w dłuższym okresie, a nie chodzi o to, żeby schudnąć i zaraz znowu przytyć tylko utrzymać wage. Przytyłem z 75kg do 93kg a teraz chudne do 80 i keto nie stosowałem. Pozdrawiam serdecznie.
na keto rezygnujesz z najsmaczniejszych rzeczy, dlatego dla 70-80% osób (niezalezne badania przeprowadzone przeze mnie) jest nie do utrzymania w dłuższym okresie

Wybacz, ale wysypki dostaję jak czytam takie teksty. Ludzie mają problem z tym żeby zrozumieć że albo są na diecie, albo jedzą smacznie. A jeżeli ktoś lubi #!$%@?ć (a są tacy ludzie, dla których jest to istotna rzecz w życiu żeby jeść dobre i fajne rzeczy i ja absolutnie tego
@jmuhha: organizm bardzo szybko adaptuje się do nowej diety. (Zwolni metabolizm, zrobi zapasy, ograniczy chęć ruchu). Jest na to bardzo prosty trick i polega na tym, że co 1 dzień zmieniamy ilość węgli w diecie. 100%, 50%, 0% (od pełnego zapotrzebowania, do całkowitego wykluczenia). Powtarzając ten cykl organizm codziennie ma inne bodźce i nie wpadnie w stagnację.
@vonBroich: Co ty #!$%@? od kiedy dieta oznacza, że nie można jeść smacznie? Dlatego jest taka zła opinia o ludziach na keto xDD
@moll: Wiesz, prawdopodobnie waga stai przez retencję wody, jak rezygnujesz z cukrów ( czyli węglowodanów) to jest duża szansa, że szybko ci zleci ten kilogram czy dwa tylko oto będzie woda, a nie tłuszcz, tylko, se długofalowo to nie ma wpływu na proces spalania tłuszczu, o ile